Millettin icinde dusmek, ayaga kalktiktan sonra gulme duymak?

Benim evin oralarda fastfood restorani var
az once gideyim birseyler alayim dedim,
siparisimi verdim ve beklemeye basladim tabi haliyle disarida da yagmur yaginca ayakabilardan dolayi vs zemin kaygandi
artik benim sansizligim mi desem bilemedim ayagim kaydi.

Hic bozuntuya vermeden ayaga kalktim ve ayakkabinin altina baktim ama gulmeler vs duydum ki baya bir zoruma gitti gururuma dokundu yine tepkisiz kaldim ve hic bozuntuya vermeden umursamadan devam ettim siparisimi aldim gittim ama tabi dalga gecildigim icin baya bir kotu hissettim kendimi...

siz olsaydiniz tepkiniz nasil olurdu?
acaba cok mu rezil oldum?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Neden bilmiyorum ama dusen insanlara cok gulerim. Bu kim olursa olsun. İster ogretmenim ister arkadasimve de KENDİME

0|1
    0|0
    • ben kendim haric herkese gulerim :D belkide bu yuzden stresse girdim hahaha :D

• Dusunce sinirlenip utanirsam benimle dalga gececeklermis gibimegeliyo ben de onlarla gulmeyi tercih ediyorum unutuyorlar zaten😂

• Bana öyle bir moral verdin ki
      Icimden tekrar bir düsmek geldi 😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Ben minibüste ani fren sonucu kızın kucağına oturmuştum seninki de düşme mi kardeş :) istem dışı gülecekler tabi kafana takma

0|1
    0|0
    • sosyal medyada birden durup dururken mizah konusu olmayayim dedim :D ama beterin beteri varmis yorumlardan ogrendim :D sagol cok tesekkur ederim :D

• tuh keske dolu olsaymis o maceranida okurdum :D

• En yakın arkadasım vardı o para uzattıyordu arka dörtlünün orda ayaklarım havada görmüş sadece :D baya gülmüştü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Takma kafana gülüp geçeceksin. Bugün başıma gelen olay ürünü almaya çalışırken dolabın devrileceğini anladım ve elimle tutayım derken dolap pat diye üzerime düştü diğer arkadaş gülmeye çalışıyor ama gülemiyor, gülsene lan deyip beraber güldük bu kadar basit.

0|1
    0|0
    • hahaha :D yorumlariniz iyi geldi
      cok tesekkur ederim

• Gülüp gececeksin böyle şeylere, fazla takılma.

0|1
    0|0
    • cok haklisiniz efendim velakin evime yakin olmasa birde fazla ugradigim bir yer olmasaydi
      fazla takmazdim ama birden bire alay konusu olmak ya da rezil olmak gibi korku girdi icime diyebilirim

• Ben üzülüyom.

0|1
    0|0
Yükleniyor...