Yurt dışına çıkarken belgeler çok uğraştırır mı?

Bu yaz ablamla beraber yurt dışı seyahati planlıyoruz ablam 26 yaşında ben 18 en az ne kadar para gerekli vize çok uğraştırır mı pasaport işlemi ne kadar sürer biraz bilgi verebilir misiniz lütfen?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• İşin uzun gibi ama yinede kolay gelsin sana mutlu seyahatler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gideceğin ülkede sana davet yapabilecek biri yoksa işin cok zor..

0|0
    0|0
    • sosyal medyadan o ülkede yaşayan birini bulsam kabul etse böyle bişeyi olabilirmi?

• bankada çok olmasada iyi bütçeli bir para var arabamız var ablamında arabası var aileye ait 2 evimiz var ablam çalışıyor ben okuyorum bunlar yeterli olurmu yani bir arkadaşım sürekli gidiyor yurtdışına her sene 3 ülkeye gidiyor bu yaz avrupa turu yaptı 8 ülke ha deyincede gidebiliyor nasıl oluyor anlamadım ama tabi bir alışveriş merkezinde kuyumcu dükkanları var o yeterli oluyor galiba

• bir kere çıkış yapıp geri gelmek aslında yeterince güven verir onlara ama şansını denemeni öneririm. Arkadasın konusunda da AB üyesi bir ülkeye gittigin andan itibaren diğer AB üyesi ülkere gidip gelmek hic sorun olusturmaz bir araba kiralayarak dahi gidebilirsin

Kızlar Ne Diyor 2

• Gideceğiniz ülkeye göre herşey değişir

0|0
    0|0
  • Vize ugrastirir. Vizesiz ülkeye gidin. Pasaport 2 hafta falan sürüyor. Yanlıs bilmiyorsam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tur ile falan gidecekseniz fazla sıkıntı olmaz. Fakat kendi başınıza gidecekseniz biraz tefarruatı var sağlık sigortası, banka hesabı falan.

0|0
    0|0
  • Ulkesine gore degisir.

0|0
    0|0
  • Her ülkenin vize prosödürü farklıdır... Kİmi zor kimi kolay olabilir ama her halükarda en az 2 hafta ugraşırsın...

0|0
    0|0
  • hangi ülke?

0|0
    0|0
    • gücüm hangisine yeterse para biriktiriyorum işte 400 var yaza kadar 1000e yakın olucak ablam genetik mühendisi çalışıyor benim biriktirdiğim parayı yeme içme aksesuar giyim gibi şahsi ihtiyaçlar için kullanacağız seyahat parasını ablam karşılayacak turla gideceğiz yunanistan bulgaristan falan olabilir

Yükleniyor...