Tavsiyelerinizi bekliyorum yardım edin?

Şimdi benim çalıştığım yerde patronun oğlu var benden 1 yaş büyük yani 20 yaşında ama egosu fazla olan biri zengin züppe derler ya onun gibi herneyse bigün bu benimle dalga geçmeye çalıştı benim jetonda sonradan düştü tabi bende dururmuyum farklı bir şekilde bende onunla dalga geçtim konu büyüdü bu seferde giderken herkesle tokalaştı bir tek benimle tokalaşmadı acayip ayar oldum sonra bir şekilde konu kapandı üstünden baya bir zaman geçti bu arada tokalaşma muhabbetinde yanında bir arkadaşı daha vardı herneyse geçen gün onu gördüm selam verdi bir an çıkaramadım bende selam verdim geçtim sonra bu bir ara telefonla konuştu ondan sonra geldi herkesle tokalaşıp benimle tokalaşmadı mk lavuğu yazarken bile sinir oluyorum bende bu tarz şeylere gelemiyorum size sormak istediğim sizce amaçları ne ve konuyu uzatmalımıyım elimde kozlar var bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum kafam çok karışık.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Uzatma boş ver dostum.

1|1
    0|0
    • Yav kafama çok takıldı merak ettim :) şu zenginin parası züğürdün çenesini yorar derler ya onun gibi oldu bu arada empati kursan uzatmamayımı tercih edersin?

• Muhattap olma hiç.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu tür şeyleri büyütme sen benim iş yerimde başıma gelen olayı bilsen kendini ya da yapanları kesersin. Sen de mesafeli dur baksın işine o da onunla muhatap bile olma böylece ona sen benim seviyemde dahil değilsin mesajını vermiş olursun.

0|1
    0|0
    • Ezilmeye gelemiyorum nedense ama fikrini beğendim :)

• Bence patronun oğlu olduğu için çok şey yapma işini düşün.

0|1
    0|0
    • Işte bende o yok işi boşverir bana yapılana bakarım sonuçta o adamlar bizim gibiler sayesinde para kazanıyolar bide bunu yapmasıdoğru olurmu sence bir kaç kişinin hatrına durdum zaten

• Ne güzel diyosun ama keşke karşı tarafta böyle düşünseydi bu arada pozitif düşünceli olman çok güzel :)

• Teşekkürler bilmiyorum senin kararın yinede :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim herkes herkesi sevmek zorunda degil benim tavsiyem şahsi ibneyi görmemezlikten gel baktın sorunlar büyüyor tenhada yakala ağzını burnun dök ama tanınma saygılar.

0|1
    0|0
    • Işte bunu bir arkadaşım yapmış olsa takmazdım ki yapmazlar zaten delikanlıya yakışmaz eğer konu büyürse elimi bile sürmem ikisininde kulaklarını çektiricek kişiler tanıyorum ama buda bana yakışmaz hayırlısı olsun bakalım :)

• Klasik ergen tavırları.. sen abi ol, anlayışlı ol... olgun davran... o hepten kuduracak..

0|1
    0|0
    • Sağol abi aklıma güzel bir fikir getirdin :)

Yükleniyor...