Arkadaşım yok, sevgilim yok. Sosyal ortamım yok çok yanlız hissediyorum?

Bildiğiniz telefonumun şarjı 1 gün net yetiyor. !
Durum o derece vahim.
Ya gerçektende kalbim çok temiz, kötülük düşünmem. Benim olanı sonsuz sahiplenirim. Yardım ederim. Risk bile alırım ama nedense ben böyle oldukça etrafımda ne bir arkadaşım ne de bir sevgiliciğim yok.
Çirkin değilim ki çoğu kişi beğenir. Ama neden böyle oluyor.
Bari siz beni yanlız hissettirmeyin. 😔
Bana öneride bulunabilirmisiniz? 🙏

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• İyi olman veya güzel olman arkadaş çevrenin geniş olmasına herhangi bir etkisi olmaz. Sosyal olmak için herhangi birini bekleme tek başına da olsa sinemaya git, çayını kahveni yudumla. Eve kapanıp internete girip arkadaş edineyim diye düşünme. Bu şekilde sevgilin de olur, sosyal de olursun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende ayn durumdayım
    boşver seni hakedenler bir gun çıkacak

0|0
    0|0
    • Evet balım.
      Sabırsızlıkla bekliyorum. 😘

• ve şunu da unutma eğer hala yalnızsan allah seni birilerinden koruyor demektir

Erkekler Ne Diyor 18

• Kitap oku yeni çevre yeni arkadaslar edinmelisin. Yanlızlık sana ait birşey bu yanlızlıgını kitaplarla dost olarak geçirebilirsin.

1|0
    0|0
  • selam bende aynı durumdayım oturduğumuz yere yani taşındık yani 1 ay oldu ve emin ol tek sen aynı durumda değilsin ygs hazırlık öğrencisiyim dershane bomboş koca sınıfta 5 kişiyiz ama asla konuşmazlar ve unutma tek değilsin hiç mi oturduğun yerde komşun veya faceden konuştuğun arkadaşın yok mu :) ?

0|0
    0|0
    • Yok malesef.
      Ama 4 ablam var Allaha şükür.
      En iyi arkadaşlarım onlar.

• Çalışıyorum. Okumuyorum

• süper :) ne işle meşgulsün?

• dostum benm bazen iyi insnlr hakettiği değeri alamz çünkü insnlr bu devir çıkarcı menfaati için dostlk arkdslk kuruyo üzülme olurmu tek gercek dostun ailendir aslında bir zaman gelcek seni gercktn yürekten sevn biri olck sadece zamanı bkle emnm mutlu olcksn

0|0
    0|0
    • 🙏 Tesekkür ederim.
      Terapi gibi geldin.
      İnanki okurken bile kendimi özel hissettim.
      İyi ki varsın. ❤️

• dostum her insn özel dir aslnda tek sorun bunun farknda deildri sende özel birsn ve hep temz kalpli biri olrk kal snde saol =)

• Oha telefon sarjı yetiyorsa harbiden doğru diyorsun

0|1
    0|0
  • buradan arkadaş edin görüş illa dışarıda arkadaşın mı olmalıı benim çok arkadaşım vardı çevremde okul değiştirdim tek takılıyom burada ks de takılıyom online oyunlardan arkadaşlarla tanıştım konuşuyom istersen kanki ola biliriz ciddiyim konuşuruz dertleşiriz sıkıntı olmaz güzel kardeşim.

0|0
    0|0
  • Sen oldugun gibi kal emi.. keske senin gibiler olsa hep hayatimda. bu arada bos beles bir kalabaliktansa tek bir kisi cok daha iyidir. sevgiliye gelince ben dahil sevgilisi olmayan cogu kisi yalniz hisseder ve guzel bir birliktelik ister. sabret illa ki cikar karsina

0|0
    0|0
  • Benim 2 gün yetiyor neyin kafası 😂😂😂 , spor yap kitap oku kültür kas , kendini geliştir özgüvenin olsun, bakımlı ol bir de sadece kendin ol ve pozitif ol seni seven biri çıkar ya dert etme bu kadar

0|0
    0|0
  • Yalnızlık iyidir e hacıı :D

0|0
    0|0
    • Yok paşacım ya kötü. 😢

• Adam gibi sevenler 😱
      Bana hiç denk gelmedi. 😢

• Ne ilginç bana da. Çunkü biz hep daha çok sevdiğimizden kaybettik

• Özgüven eksikliği

0|0
    0|0
  • Ya bırakın bu ayakları böyle diyosunuz kandırıyosunuz. En son ki ayrılmadan sonra güvenirmiyim kadın milletine babası yoktu annesiyle tekti sahiplendim yapmadığım kalmadı sonuç ne bok oldu gitti sana nasl güvenim?

0|0
    0|0
  • Öneri felan bulursan bana da söyle . 😊😊

0|0
    0|0
  • Sabır..

0|0
    0|0
  • okul yok mu panpa

0|0
    0|0
  • Mesaj at konusalim

0|0
    0|0
  • ____...

0|0
    0|0
  • Dertlesmek istersen ozelden konusabiliriz bende iyi değilim

0|0
    0|0
  • Yanlız değil ' Yalnız ' :D

0|0
    0|0
  • Bence arkadaşların İllaki vardır, ancak psikolojik olarak kendini öyle hissediyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkıcısın o zaman

0|0
    0|0
  • Bazen yalnızlik yanlıs kalplerde olmaktan iyidir. Elbet seninde olacak hayatında biri üzülme

0|0
    0|0
Yükleniyor...