Ne de güzel sevilmiyoruz?

Uzun bir yalnızlıktan sonra biriyle tanıştım saf gibi sevildigimi sandım bende sevdim değer verdim fedakarliklar yaptım sonra o napti birden bambaşka birisine dönüştü onu tanıdığıma pişman etti ama hep de böyle oldu zaten benim hayatım niye üzülüyorum ki ben hep sevdim herkesi sevdim ama bir kez de biri çıkıp bana sen çok değerlisin seni gerçekten seviyorum demedi ben hiç değerli olduğumu hissetmedim Niye böyle oldu bilmiyorum kimin gunahini çekiyorum bilmiyorum tek bildiğim benim bu hayatta bir yerimin olmadığı göze batan bir çöp bile değilim ben...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimizin derdi aynı..
    Üzüldüğüm tek şey var.. O da iki iyinin asla biribirini bulamayışı.. :/

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence de değilsin. En son bir arkadasımı bunalımdn çıkarayım derken sınava hazırlanamadım Şu an o üniversitede ben evdeym. Ben bunalıma girince kimse beni teselli etmiyor. Bende kimseyi etmiyorum. Yazıda yazdıgın her şeye katılıyorum. Çöp bile değilsin

0|0
    0|0
    • Insanlar her gününü dolu dolu yaşarken biz niye böyle bir hayat yaşıyoruz be kardeşim bende birini iyilestirken kendimden geçtim o Şu an cok mutlu çok iyi derdi oldugunda hep benden yardım ister ama mutlu oldugunda umrunda bile değilim

• Keşke tanısaydım seni senle bir olup tüm arkadaşlarımızı ikinci plana atsaydık onlarda görseydi bizim gördüklerimizi cektiklerimizi...

Erkekler Ne Diyor 3

• Sıra bize geldiğinde Affetmek diye bir şey olmayacak ! Sen sev giden utansın

0|0
    0|0
  • dostum benm üzülme ya illhha seni sen oldugu için seven olck daha yasn cok gens üzüülme olrmu

0|0
    0|0
  • Ahh, bu konular

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...