Herkesin içinde ağlamak zayıflık mıdır?

Ben abimi kaybettim 11 ay önce. Okulda kendimi tutamadım ve ağladım. İnsanlar bu zayıf felan demişler midir? Zayıflık mıdır?

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• Diyenin agzini burnunu kirarim! Agla istedigin kadar. Abini kaybetmissin otesi var mi? Basin saolsun:(

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Değildir. Kime ne kanıtlayacaksın? Onlara ne? Ağla rahat rahat. Ne olacak sanki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle başın sağolsun. Ağlamak zayıflık değildir. İnsanlar uzun bir süre güçlü durdukları için ağlarlar bunu unutma. Ateş düştüğü yeri yakar. İnsanlar içindeki yangını asla göremez ve bilemezler.

0|0
    0|0
  • Degildir herkesin yüreği yemez onu yapmaya

0|0
    0|0
  • Ağlamakta bir haktır. Kim ne karışır? İnsanların ne dediği neden bu kadar önemli?

0|0
    0|0
  • Alakası bile yok. Düşünme böyle bos şeyler

0|0
    0|0
  • ne alakası var demişlerse de demişlerdir onlar hissiyatsız mı acı çekmiyolar mı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Deseler nolur?

0|0
    0|0
  • ben ağlayamıyorum asla. bana zayıflık gibi geliyor ve kimsenin bana acımasını istemiyorum. ama bunlar sadece benim düşüncelerim. ama hayır onlar öyle düşünmezler tabiki

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle değil başın sağ olsun

0|0
    0|0
  • zayıflık değildir tabiki zor bir durum kim olsa ağlar

0|0
    0|0
  • Ailenden birini kaybetmişsin çok normal ağlaman

0|0
    0|0
  • Ağlamanın zayıflıkla alakası yok bu arada başın sağolsun

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir ama abini kaybetmişsin sonuçta, duygulanmışsın, zayıflık değil.

0|0
    0|0
  • Neden zayıflık olsun?

0|0
    0|0
  • bunu diyen ya katıksız maldır ya da kusura bakma sen biraz malsın abini kaybetmişsin sonuçta ve zayıflık terimi kadar saçma bir kelime yok

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...