Rüyalarınız da en sık ne görüyosunuz?

Şahsen koşuşturmalar rüyalarımın temel ilkesi haline geldi. Hep koşuyorum ya yakalamak için ya kaçmak için.

1|0
19|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bunalımlı rüyalar görüyorum. Gecen gün astım krizim tuttu rüyamda, yerlerde surundum kimse ilacımı vermedi. Bugün de terasin önüne geldikçe atlamam için suruklendim, ulaşamayacağı yerlere çamaşır asılmıştı. Nefes nefese odamda yere oturdum, annem geldi yanima, aşağıdan gaz lambası fırlattılar elime geldi, sol elime. Uyandım, sol elim uyusmustu. Acaba bu gece düzgün rüya gorcek miyim?

1|0
    0|0
    • profil resmini değiştirirsen bence düzgün rüya görürsün profil resmini gördüm korktum ya :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Ergenlikteyken kate upton'ı görmekten sıkılmıştım artık :D Şimdilerde rüyalarımı bile hatırlayamaz oldum :D

1|0
    0|0
  • Uzun zamandır rüya görmüyorum

1|0
    0|0
  • Hep farklı rüyalar görüyorum

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Genelde rüya görmem. Arada bir astral seyahat yaparım o kadar, o da çok zor durumda kaldığımda.

1|0
    0|0
    • Anlatsana biraz astral seyahatte karşılaştığın şeyleri

• İlginçmiş astralda kaybolanları da duymuştum bedenden çok uzaklaşıp. Akıl işi değil tehlikeli

• Uzaklaşmaya başladığında bunu hissediyorsun. Geri dönmeye çabalarsan dönersin ama panik yaparsan, geçmiş olsun.

• bildiğin aksiyon filmi gibi oluyor

1|0
    0|0
  • Gerilim. Ben rüyamda çok ölüyorum

1|0
    0|0
  • Onu :)

1|0
    0|0
  • ölümmm

1|0
    0|0
  • Hiçbişey

1|0
    0|0
  • Rüyalarımın içinde rüya görüyorum genelde. İnceptionlaştım galiba ben

1|0
    0|0
  • çevrende biri hastalanacak

1|0
    0|0
  • Evet. Kadinlarin ruyasinda genel olarak kosturmaca vardir. Ve ruyalarin asil amaci arzu tatminidir.

1|0
    0|0
    • Ve ruya kaynagi genel olarak onceki gun yasananlardir.

• Bazen çok alakasız oluyo ama genelde korktuğum ya da tiksindiğim bişeyle karşılaştıysam gün içinde, rüyamda görüyorum onu

• Evet. Bak okudugum kitap sigmund freud yazmis. Bazen kisa alakasiz dedigi seylerden sayfalarca yorum yapabiliyo. Mesela ruyanda gordugun olaylar ve kisiler bir onceki gun yasadiklarindan olusuyo cogu kez. Mesela gordugun kisi bir baskasi gibi davranabiliyo ruyanda , baban sevgilin gibi konusup davranabilir mesela burdan soyle bir yorum cikarilabilir belki sevgilinin baban gibi sahiplenmesini istiyosundur bilincaltin bu sekilde yorum luyor. Ornek yani.

• Kavga ediyom sürekli

1|0
    0|0
  • Hicbir ruyadan korkmadan uyanamadim garip bir şekilde

1|0
    0|0
  • hep yüksek düşüyorum bu ne ya :S

1|0
    0|0
  • ben de teröristlerle çatışıyorum paso

1|0
    0|0
  • Öldürülürken.

1|0
    0|0
  • Ben her gece silahimlayim ruyalarimda. ilginctir birileriyle kovalamac var hep

1|0
    0|0
  • Victoria Secret kızlarını sonra tam kendimi görüyorum. Uyanınca bakıyorum yatak felç.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• her gün görüyorumm

1|0
    0|0
  • Ülkemizdeki taciz olayları bilinçaltıma yerleşmiş olucak ki: taciz edildiğimi ve kaçmaya calıstıgımı goruyorum sık sık :(

1|0
    0|0
  • Olaylar olaylar

1|0
    0|0
  • Dün gece iki lösemili çocuk beni kovalıyordu. Beni de kovalıyorlar hep :) Bazen rüyada olduğumun farkına varıp bıçak yemenin keyfini çıkarmıyor değilim.

1|0
    0|0
    • İnşallah rüyadır dediğim an'lar gibi😆

• Geçen rüyamda babamı iki parça halinde kanlı kanlı omzuma atmış yürürken annemin de asansörde sıkışıp parçalandığını görmüştüm. Efektler falan en güzel korku filmine taş çıkarır 😂

• Tövbe bismillah 😊

• Kan para silah motor aksiyon filmi çekiyorum ya 😂

1|0
    0|0
  • kostugumu

1|0
    0|0
  • Rüya görmüyorum.

1|0
    0|0
  • hoslandıgım insanla mesajlasıyorum.. sürekli her gün her gece

1|0
    0|0
  • :D rüyalarımda ütopya mı görüyorm bir nevi geleceği

1|0
    0|0
  • Hep köpekten kaçıyorum😂

1|0
    0|0
  • bir elimde pop kek diğer elim direksiyonda uçak uçuruyorum

1|0
    0|0
  • Ailemi görürüm çoğu zaman ama bazen de aklıma gelmeyecek kişiler görürüm

1|0
    0|0
  • bu aralar hep sözlendiğimi görüyorum ya :( :(

1|0
    0|0
  • kenanı

1|0
    0|0
  • Kız çocuğu

1|0
    0|0
  • kabus

1|0
    0|0
  • Beni hep kara bir kedi kovaliyo nedense bir bikmadı gitti yaa

1|0
    0|0
  • Bugun unluleri gordum :) sarp apakoglunu:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...