Ya insanları kilolarıyla yargılamak sizce ne kadar hoş?

merhaba. ben 1,60 boyunda ve 68 kiloyum. etrafımdaki çoğu erkek iş arkadaşlarım beni kilom ile vurarak benimle dalga geçmeye çalışıyolar. ben artık sıkıldım sizce kendimi dünyadan somutlamam cidden hoşunuzamı gidiyo. ne olursa olsun bir insanı böyke yargılamanız çok saçma hemde çok o insan belkide akşam eve gidip ağlıyo haberiniz yok. Siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Ağlama zeyıfla bak sana yemin ederim hepsi peşinden koşucak iltifat edicek sende umursamicaksın :D anladınmı sakın üzülme...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanlar dalga geçmemeli ama asıl önemli olan dalga geçilen insanın dalga geçen insanlara fırsat vermemesi. Bence azimli ol kilo verip çık karşılarına o zamanda başka birşeyle dalga geçerler insanlara kendini yarandıramazsın. Böylede güzel kardeşim türündeniz işte.

1|0
    0|0
  • Ceza'dan gelsin ''İçinde bok taşır bu insan. Söyle; bu kibir kime, niye?''

1|0
    0|0
  • Takma tam idealsin balık etli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oha yalnız inanılmaz bir kilonda yok yani.. sasırdım.. hani 4-5 kg versen gayet normal olcaksın. cevrendeki insanlar biraz ilginc bence

1|0
    0|0
  • Ben yargılamam baskalarının yaptıkları ıle ılgılenmıyorum

1|1
    0|0
  • Yani her gece ağlamak buna çözüm olmuyor. Spor yap diyet yap zayıfla. Onlara en güzel cevap bu olucaktir. Sonrada peşinden ayrilmazlar.

1|0
    0|0
  • Ben 165 e 83 kgyim pek yargılayan yok kimene ki yer yer sıçarm

1|0
    0|0
  • Aynı duyguları bende yaşamıştım ve öyle bir hırs yaptım ki 10 kilo verdim. bende eve gelir ağlardım durmadan aynada kendime bakardım. O insanlardan uzak dur. İçine atma cevabını ver derim.

0|0
    0|0
    • nasıl vericemki

• nasıl başardın kilo vermeyi?

• Diyetisyen e gittim. Yürüyüş yaptım.

Yükleniyor...