Siniftakilerle kavga ettik?

Ben yeniyim sinifta. yeni dediğimde bir donem geçti aradan ama kimseyle samimi değilim. bu donem çok hafif kizlarla samimi oldum ama cidden çok garip insanlar. ama merhaba nerhabamiz oluyordu insanlık için. bugün de ben çok gergindim. erkeklerde esprisine birşeyler yaptilar. sonra ben dayanamadim yükseldim. tamam sakin kalmam gerekiyordu belki orda ama tevazu tevazuyu doğurur. siniftakiler tek kelime etmiyor bunlara , muhatap olmuyorlar , bunlarda birşey yaptik saniyorlar. ben o duruma katlanamam yani her istediklerini yapamam. camin önünde oturuyorum. onlarda sürekli actiriyorlar. usumeme rağmen hep actip bir hafta falan. sonra artik emir veriyorlar falan. dayanamadim iste birden ben yükseldim, onlar yükseldi. kavga oldu. sadece benle ayni okuldan nakil edilen yakin arkadasim yaninda durdu. diğerleri sustu çünkü bastirmislar onlari. bide iste onlarib arkadaş gurubu yükseldi. yarin simdi ustume gelecekler ne yapayim ben. kavga ederken ne yapiyim. kavga dediğimde laf kavgasi

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• susma kendini kötü hissedersin aklına geleni söyle ama küfretme dikkat laf çak falan olmadı müdürle konuş başka sınıfa alsınlar

0|0
    0|0
    • bir kizlada tamamen ayni konudan kavga ettiler o kiz yan sinifa gecti. simdi bana dediki çocuk kavga etmeden önce , pencereyi acmiyonusun o zaman senide sutlariz dedi hafif espirili. simdi gidersem gönderdik derler. hem zaten her daki da sinifmi değiştirmez diye mudur değiştirmez. ayrıca müdüre şikayet edersem iyice düşman olurlar diye üstüme gelirler

• Böyle devam ederse sen üzülürsün bırak ne derse ne düşünürse düşünsün gönderdik desin oo ne başarı. Ya kavgaya devam dayanabileceksen ki zor ya da müdüre şikayet et en makul çözüm

• Teşekkürler kanks :P

Erkekler Ne Diyor 3

• 21 yaşında hala çocuk zihniyetine sahip insanların olması güldürücü bence camı aç dediklerinde açmasan bile onlar zaten çıldıracaklardır fazla laf söylemenin pek bir anlamı yok öyle olan insanların muhtemelen ağızları da bozuktur kalbini kıracak kelimeler sarfedebilirler

0|0
    0|0
    • Sarf ediyorlar zaten. bende onu soruyorum iste cami ac dediknlerinde ne yapmaliyim

• Sinifi

• O bir çözüm değil bence seni hedef aldılarsa yol da da görseler laf atacakları varsa atarlar

• gecer bunlar

0|0
    0|0
    • Geçer ama altta kalmakta istemiyorum, ayrıca ergen gibide gözükmek istemiyorum , suçlu duruma düşmek istemiyorum

• bıçak çek hatta hepsi beni dövmeye kalktılar diyip de kurtulabilirsin birisini yaralarsan hepsi got olur :D :D

0|0
    0|0
    • Bu sefer iyice suçlu olurum

• ama hukuka göre olmazsın ayrıca suçlu sen değilsin sadece ders vermek istiyorsun onları bir korkut öyle eğer 8-10 kişi bir arada olurlarsa içlerinden 1-2 tanesini yaralamanda sıkıntı olmaz kendini savunduğun için salınıverirsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...