Bir erkege nasil zarar verilir en kisa yoldan? Ama cani cok yanmali bana bir fikir verin arkadaslar?

Cvp bekliyorum ciddi ciddi dusunun arkdaslar hayat memat meselesi

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• iftira at bu ülkede birine zarar vericeksen iftira at başka türlü zarar veremezsin allah senin gibilerden korusun inşallah

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İki bacagının arasına tekmeyi bas 😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yemeğe gidelim de bar ya da restoranta en pahallı yemekler getir şarap felan orada onu bırak çık nasıl koyar sen bir düüşün

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını bul ve çok iyi bir photosopla gay olduğunu gösteren bir poster yaptır ve bu posterleri mahallesine as.

0|0
    0|0
  • Ne kadar abartırsan o kadar acı çekersin. Tersine döner.

0|0
    0|0
    • Asik filan degilim. hayatini karartmaya yeminliyim sadece. o bnmkini karartti

• Ne yaptıda karardı hayatın? Bekaretini mi verdin?

• Olayı anlat önce bir bilelim ona göre söyleyim

0|0
    0|0
  • gösterip verme

0|0
    0|0
  • Çok yolları var ama söylemem. Belki de haksız yere üzeceksin

0|0
    0|0
    • Haksiz yere degil. tamamen hakliyim. hasta bir insanin gelecegiyle oynadi

• Soyler misin. o yol ne

• Bir erkeğe her şeyi yap. Ama asla sevdiklerine dokunma. Şahsen bana böyle bir şey yapsalar çok sakin olmama rağmen çok farklı birine dönerim.

• senin canınımı yaktı :(

0|0
    0|0
  • bir miktar para karşılığı ben hallederim

0|1
    0|0
  • Yani niçin canını yakacağına göre değişir..

0|0
    0|0
    • Canini yakma değil hayatini sondurcem itibarimi kaybettm onun yuzunden

• Olay o kadar ciddiyse mahkemeyle halledebilirsin. Ha dersenki uğraşamam bir psikopat arkadaşınla konuş anlaş git çocuğu çarşı meydanında dövdür özellikle penisine falan vursun belki geleceği ile oynarsın ne biliyim. Ama bence bunlara hiç gerek yok pişman olabileceğin şeyler yapma derim

• ben transeksüelim de

0|0
    0|0
  • bu erkek ya da kadin hic farketmez kisiye en buyuk aciyi onu görmezden gelmekle yasatabilirsin..

0|0
    0|0
  • ne yaptı ki gerçekten hak ettiyse kendini garantiye aldıktan sonra istediğini yap aklıma fikir gelmedi elbet yardımcı olanlar çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Karsindaki erkeğin seni ne kadar umursadigina bağlı.

0|0
    0|0
  • Seni seviyosa onu sevmediğini soyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...