Ben bu arkadaş görünümlü fesatlardan nasıl kurtulucam?

Üni 3. Sınıfm. Sınıfta takıldıgım bikaç kız var bunlar aşırı çekemez ne giysem bunu nerden aldın ne kadara aldın tabi sen burjuvasın.. Böyle bakışlarla bir imalar filan. Bir söylersin iki söylersin ama her seferınde rahatsız oluyorum artık ayagımdaki ayakkabıdan aldıgım deftere giydgm tunige kabana herşeyde gözleri var. bir şey alıyım ya bende alcaktm bunlardan diyolar geçen üstümdekinin benzerini almış. Hele bir tanesi o kdr fesatki bakışlarndan bile okunuyo kıskanclıgı nerde laf soksam alt etsem diye vakıt kolluyo. bir gece bunlrda kalmıstık saka yollu yastık filan aldılar ikiside bana hücum etti. Arada bir eyeliner sürüyorum. bir mevzu konusuyoduk "sen eyeliner sürebiliyo musun ki hahaha" filan tepki bu. Bişey aldı mı yeni onun bir ay lafını yapıyolar. Ben evime uçakla gidiorum erkenden alıyorum uyguna geliyo cunku otobusle 12 saat. Onlarn evi yrısı kadar. Uçakla geliyorum evime diye ne imalar yapıyolar. Gecen yıl agltıyolardı nerdeyse.
2 senedir ynımdalr dısardan konusunca iyi kızlarms sıcakkanlılar dersnz ama böyle fesatlıkları var napıcam nası kopcam bilmiyorum dibimde bitiyolar hemen.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• iyi seç ortamını

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Al karsina bunlari konus yani ya da iliskini kes kimse kimseyi cekmek zorunda degil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Uçakla gidip gelmene niye bu kadar kafayı takmışlar ki? Artık en yoksul insanlar bile uçağa biniyor. Bence sen onlarla arana mesafe koy ve yeni bir arkadas çevresi edin.

0|0
    0|0
    • Mesafe koymaya calısıyorum ama fırsat vermiyolar pek. Bıktım cidden

• Sen de nereden buldun öyle tipleri, gerekirse kalplerini Kır, bir şekilde uzaklastir kendinden.

• Onlar beni buldular. Bazen diyosun iyiler bazende fesatın önde gidenleri

• dedem hep fakirlerle arkadaşlık yapmayın fesat olurlar dermiş vur kıçlarına tekmeyi :D

0|0
    0|0
    • Doğru demiş deden. Cok fakir olmasalr bile kendilerini acındırıyolar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...