Annem telefonumu kurcalamiş?

Arkadaşlar annem telefonumu kurcalamis kız arkadaşımla aşırı samimi fotograflarimizi bulmuş (lezbiyeniz) geldi bana bu ne diye sordu tuhaf tuhaf baktı birsey diyemedim o an sonra telefonu bIrakti gitti çok kötü bakıyordu babana söyliyicem diyor şimdi sizce anlamış midir? Ne demeliyim

0|3
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Söylesin nolcak ne söyleyecen diye üstüne git konuşturmaya çalış seni tehdit etmesine baskı altında bırakmasına izin verme sakın. Hem annen baban lez olduğunu öğrense nolacak yahu bir erkeğin altına yatmamışsın hamile kalmamışsın ilişki yaşamamışsın bir şey olmaz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkeklerle yapsam daha mı iyi diye savunma kendini

1|0
    0|0
  • Yahu ben de bu insanları anlamıyorum eğer erkeğe gönderdiğini söylesen daha fena kız gönderdiğini söylesen o da fena e kızım insan bir şifre falan koyar be ben telefonla uğraşmıyorum pek ama yine de var o şifre bence kıza gönderdiğini söyle ben kızlardan hoşlanıyorum de ben bir baba olsam sanırım bunu daha hoş karşılardım bilemeyeceğim

0|0
    0|0
    • Yok evlatliktan reddederler evden kovarlar şifreyi görmüş öyle girmiş annem

• Senin aile de fenaymış iki ucu b*klu değnek yapcak bişi yok

• annen hetero demek ki

2|0
    0|0
  • Senin kız lezbiyen mi dicek simdi

0|0
    0|0
  • şaka yaptık de

0|0
    0|0
  • haaaahhh tuttun miki şimdi :) hahaha

0|0
    0|0
  • Essek degil anlamis gecmis olsun

0|0
    0|0
  • gençken herkes hata yapar, sende bu hatadan vazgeç

0|0
    0|0
    • Hata olan cinse tercihim mi kardes cinse tercih insanın kendi elinde olsaydı eşcinsellik olmazdı kim isteyerek eşcinsel olur akla mantığa şişiyor mu? kendimi bildim bileli kızlara ilgi duyuyorum bundan rahatsız oluyorum da 3 yıldır birlikteyiz

• olmuyorum

• hayırlısı olsun,

• Nereden anlasın o benim kankam de kardeş gibiyiz de

0|0
    0|0
  • anlamış demekki :D

0|0
    0|0
  • Lez olma kız ol

0|0
    0|0
  • ne kadar samimi fotoğraflar olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • Sadece bir resimse yaa sorma anne oyun oynuyorduk ceza diye şeyettik onu de geç.

0|0
    0|0
  • Bırak lezbiyenliği gel bana

0|0
    0|0
  • Lezbiyenler özel ilgi alanım akıt gelsin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kız olsun erkek olsun hiçbir anne baba öyle bir resim görünce sakin kalamaz zaten önce bunu anlaman gerek. bu seni koruma içgüdüsünden gelir (ki bence de tepkilerinde haklılar)

ama lez isen madem gerçekleri açıklaman için güzel bir fırsat olur ileride aynı senaryoyu yaşarsanız ola ki anne babanı üzmemiş olursun. tek seferde gerçekleri öğrenirler.

0|0
    0|0
  • anlamış evet.
    babana söylesin tabii... bilmek hakkı.

0|0
    0|0
  • Fotograf nasıldı

0|0
    0|0
  • Lezimde 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Ya açık açık konusucaksin. Ya da sonuçta ikimiz de kızız anne ne olacak ki de. Ben bazen annemin dudagindan öperim mesela sevgi belirtisi işte 😀😀

0|0
    0|0
  • aşırı samimi derken öpüşürken mi

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama anneni vazgeçiricek bişiler yap

0|0
    0|0
  • Öylesine çektik falan de ikna etmeye çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...