Evet cocuklar neden cadi diyo sokaga atiliyor kac yasinda atiliyolar ne yapiyolar bilgisi olan var mi?

Güncellemeler:
Cocuklarin cadi oldugu gerekcesiyle aileler cocuklarini sokaga atiyor

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnançlara göre

0|0
    0|0
    • Neye inaniyo iste her cocuk atilmiyo neye gire atiliyo atilan cocuklarin farki ne

• Detaylarını tabiki bilmiyorum, doğarken ağlamamış olabilir, ya da değişik hal haraketlerinden olabilir vs.

Erkekler Ne Diyor 5

• sacma bence atılması

0|0
    0|0
  • Endonezya çocukları bu konuya daha vakıflardır.

0|0
    0|0
  • tam olarak ne yapılıyor?

0|0
    0|0
  • Bilmiyorumda çok kötü birşey ya cahillik kadar kötü birşey yok.

0|0
    0|0
  • Geri kalmislik diyelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 2010 nüfus sayımına göre halkın % 87,18'i Müslümandır. Kalanı ise Hıristiyanlık, Konfüçyanizm, Budizm ve Putperestlik gibi inançlara sahiptirler. Kaynak "Vikipedi"
    Bahsettiğin endonezya değil de Nijerya olmalı.
    Nijerya’da ailesi tarafından ‘bir cadı olduğu’ gerekçesiyle sokakta ölüme terk edilen ve ülkede bulunan Danimarkalı yardım görevlisi Anja Ringgren Loven’in yardımıyla hayata tutunan 2 yaşındaki çocuğun görüntüleri tüm dünyayı üzüntüye boğdu.

Afrikalı çocuklara yardım etmek için Nijerya’da olan Loven, küçük çocuğu sokakta çırılçıplak ve açlıktan ölmek üzereyken buldu. İki aydır yoldan geçenlerin kendisine attıkları artıklarla yaşayan çocuğa su ve yiyecek veren kadın, daha sonra onu bir battaniyeye sararak Hastaneye kaldırdı.

0|0
    0|0
  • bilgim yok

0|0
    0|0
  • cahillik kadar kötü birşey yok.

0|0
    0|0
  • Bilgim yok :/

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin onlara