Maddi imkanı olmayanların çocuk yapması ?

benmi yanlış düşünüyorum ya ben fakir bir hayat süren çocuk görünce çok üzülüyorum. yapsalar bile 2 yi geçmesin bari yanlışmı düşünüyorum yoksa :(
maddi imkanı olmayanların çocuk yapması  ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen boyle dusunuyorsun ama onlar ticari dusunuyorlar iste 4 yil buyuturum sonra sokaga atarim eve ne getirirse kâr diye sonra kimse para vermeyince ilerliyor boyut

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğurup sokağa atıyorlar şrfsizler hic o çocukları düsünmüyor ve anormal olan ne biliyor musun? Bu türler hep çok çocuk yapıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dogru dusunuosun

0|0
    0|0
  • Çok haklısın. zengin parasıyla fakir karısıyla derler atalarımız. çok çocuk yapanlar hep fakir aileler... keşke biraz düşünseler.

0|1
    0|0
  • Bence hic yapmasinlar bende oyle dusunuyorum.. En azindan normal bir is kurduktan sonra yazik degilmi o cocuklara bakamiycaksan sahiplenemiyceksen yapma...

0|0
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum çocuğa verebileceği hayat kalitesine göre çocuk yapmalı insanlar

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • 1 tane çocuk yapsınlar yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cocuk yapmanin kriteri sadece para da olmamali. Ne yani zengin bir aile bakabilecegi kadar cocuk mu yapsin ozman. Ya da az cocuk yapsa bile zengin bir aile oldugu icin normal mi karsilanmali. Hayir. Cocuk yapmanin egitimi olmali. ve belgesi olnayan cocuk yapmamali. Egitimsiz bilgisiz bircok insan cocuk yapiyorlar sonra cocugu nasil yeristireceklerini sasiriyorlar.
    Ha sen burada cocuklarin ac bilac sokaklarda kotu yasam kosullarinda buyumemesi icin diyorsun. Evet katiliyorum. Ama buna ek olarak hem evlilik hem de cocuk yapmak ve yetistirmek icin egitim sertifikalari olmali.

0|0
    0|0
    • konu dışına çıktın bence cevabının sorumla bir alakası yok

• Aynn ole ☺

• Evet biliyorum. Onu bir sinirle yazdim. costum biraz kusura bakma 😃. Onu ben cocuk yapmanin kriterinin sadece para oldugunu dusunenler icin yazdim. Sen actigin konuda haklisin

• haklısın..

0|0
    0|0
  • Çocuk çocuk degilki her seyden istiyo, ben 10 yasında calısıyodum kimseden bişi istemiyordum la.

0|0
    0|0
    • herşey istemek değilki tamam sen önemsemedim belki ama başka bir çocuk çalışmak istemedi oyun oynamak istedi belki ne mecburiyeti vardı :S

• haklısın ama başaramayanlarıda düşün kaçta kaçı?

• Ben kendi kaderimi kendim seçtim, okumadım. İstesem imkanımda vardı. Şimdi fabrikada sürünüyorum.
      Belkide çalışsam yapardım. Sen sorumsuz anne babadan bahsediyorsan haklısın ona bişi demem.

Yükleniyor...