Merhaba arkadaşlar İş yerinden Nasıl tazminat alabilirim.. ?

3.5 senedir taşeron firmada güvenlik görevlisi olarak 12/36 şeklinde çalışıyorum yani 12 saat boyunca nöbetim oluyor ben işten çıkmak istiyorum saatleri artık bana fazla geliyor işten kendi rızamla çıksam tazminat alabilme hakkına sahip miyim?

0|1
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Belki verirler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İşten ayıplı bir sebep haricinde çıkarılman lazım ya da toplamda 15 yıl 3600 gün sigorta süren doldu ise bir yazı alıp direkt talep edebilirsin

0|0
    0|0
    • atıyorum ki nöbette uyuyorum ve beni işten çıkartmak istiyorlar bu ayıplı sebebmi buna gerekçe olarakta bahanem var 12 saat zaten yasa dışı değilmi

• saatli puantaj cetveli şeklinde değil bizimkisi

örenk 1 1 2 2 off off 1 ler gündüz 2 ler gece oflar izin

• Eldeki verileri al bir avukata sor burdan ne anlatsak boş

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendi rizanla ciksan biraz zor

0|0
    0|0
  • Hayir degilsin..

0|0
    0|0
  • yakınlarında bir hukuk danışmanlık bürosuna uğra ordan en doğru bilgiyi alırsın burdan kulaktan dolma bilgilerle bişey öğrenemzsin orada sana alacağın miktarı bile söylerler

0|0
    0|0
    • bir şekilde çıkmam lazım da o kişiler yakınımda yook

• hayır ancak patronla konuşup anlaşma yapman gerek

0|0
    0|0
    • kendilerin g.. ün önde gideni

Erkekler Ne Diyor 2

• malesef.. askerliğini yapmadiysan yapmak ićin izin alip çikabilirsin onun dişinda biraz zor

0|0
    0|0
    • askerliği yapalı 6 sene olucak bı yol yöntem bulmak gerek

• performansıni düşür.. azar işitirsin büyük ihtimalle ama üçüncü dördüncü hatanda kovarlar artık

• tabiki sahipsin ama hemen başvurman lazım her sene için 1 maaş alıyorsun unutma örnegin 1000 tl 3.5 sene ise 3500

0|0
    0|0
Yükleniyor...