Sözde, Kemalistler İslam Düşmanı mı?

Siz Orta Doğu'yu bırakın. Kendi içinizde bile Allah'ın emirlerine direnen karşı gelen ve yok sayanlarınız var. Elhamdulillah müslümanız. Ancak sözde Kemalistler ve öte yandan sol kesimde bir müslüman düşmanlığı var. Ya da müslümanlara öyle geliyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi geldi ülkeye din ve inanç özgürlüğünü getirdi diye bunu hazmedemeyenler var.

Siz İslam düşmanımısınız? Müslüman iseniz neden böyle dinini ve inancını özgürce yaşamak isteyenlere karşı bir kin besliyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bilen bilir bu ehlisunnet muhabirini. Samimiyeti herkes için farklıdır. Bal dudak ve Bedük'ü bazen gülmek için bile izlesem, çok hazetmesem bile hiçbir zaman karşısındakine karşı saygısızlık ettiklerine denk gelmedim. Laf sokacaksan, tartışacaksan ; uslu uslu, tatlı dille yaparsın olur biter. Bal dudak ne kadar provokatif ise, o arkada ki sarışın kalın sesli (hangi partili ya da ideoloji de olursa olsun) kadın da bir o kadar provokatiftir benim gözümde. Hem adama mikrofon tutup "neden geldin diye" sor hem de "ne dinliyceeazz seni yaaah" diye tepki ver. Hasssicome ya...

0|0
    0|0
    • Şunu unuttum, soruda ki açıklamaya KATILMIYORUM.

• Allah'ın emirlerine karşı gelenler çoğunlukta mı? Bence evet. Kadınlara bakarmısın. Neden çoğunluğu Allah'ın emrine karşı gelip avret yerlerini saklamak yerine tersini yaparlar? Modaya uyum sağlamak için mi? Moda onları kurtarmayacak bana sorarsan. Tamam Ak Parti 'de mükemmel değil. Atatürkçülerin çoğu Atatürk'ün "çağdaş uygarlık düzeyi" mantığını bahane ederek insanların din ve inancını aşağılıyorlar. HEle ki aşağıladıkları müslüman ise.

• İkisi de aynı lacivert... Açık giyinenin müslümanlığını sorgulayarak, itham eden de aynı lacivert, Atatürkçü diye geçinip dinini yaşayan/yaşamaya çalışana laf eden de aynı lacivert benim gözümde. Moda, inançsızlık, özgürlük ne dersek diyelim. Belki öyle giyinen kişi müslüman değildir, bunu bilemeyiz. Kadınların ya da erkeklerin giyiminden çok zihniyetiyle ilgilenmeli, kimin ne olduğu belli olmuyor malum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kin besleyen yok akpden öncede ülkede yanlış islam vardı şimdide var gerçek islamı uydurma hadis kitapları sanana şu ayeti hatırlatırım "Rabbim ümmetim Kuranı terkettti"

0|0
    0|0
  • Atatürk kuran için "gökten inildiği sanılan kitap" demiş.

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değil atatürk adını kullananlarda var atatürkü doğru anlamak gerekir yüceltmekde olmaz yerin dibine gömmekte ben atatürkçüyüm ve hak ettiği değeri veriyorum seviyorum sahip çıkıp koruyorum ama dinsizleri din düşmanlarıda var kemalist elbet ama yanlıştır onlar işte atatürk adını çıkarıyor sonra atatürk şöyle böyle oluyor herkese kulak asma ılımlısı olumlusuda var akp olan herkes dindar mı ya da her kapalı ak partili mi onun gibi düşün

0|0
    0|0
Yükleniyor...