1.75 erkekte normal boy demek saçma değil mi?

1.75 erkekte kısa boy ama inatla normal boy diyenleri komik buluyorum
Git Norveç e veya Finlandiya ya orada 1.75 kızların boyudur

Erkeğe 1.75 yakışmıyor. Kendimizi kaliteli millet görüyorsak erkekte 1.75 boyu normal görmememiz lazım

0|1
14|50

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• Ben 1.75 boyundayım belki çok az daha uzun olabilirim 1.76-1.77 ye yakın kesinl, kle kendimiuzun boylu görmüyorum ama kesinlikle kısa boylu değilim ortada bir yerdeyim yeni nesil benden uzun boylu çoğu 178-180 cm civarı 1.80cm den sonra azalıyor bu boya sahip erkek sayısı Türkiye de neyle kıyasladığınıza bağlı söylediğiniz kuzey ülkelerinde 1.78 den kısa boylu erkek yok ama sadece kuzey ülkeleri ve bir kaç ülkede bu kadar uzun boylu erkek var bir de boy kadar omuz genişliği kas oranı gibi belki boydan daha çekici unsuralrıda göz önünde bulundurmalıyız

1|0
    0|0
  • Burasi Norveç değil Türkiye. Kusura bakma burada kızların ortalama boyu 1.60 olduğu için 1.75 uzun bir boy gibi. Şahsen sıkıntım yok 1.83üm ama kısa arkadaşlara (erkeklere) yüklenmeyin bu kadar 😁

3|1
    0|0
  • Eyy gökten akıl yağarken kıçını çevirenler...
    İnsanların fiziksel özelliklerini dna belirler. Yani canım benim senin kalitesiz genlerin ilerde büyük ihtimalle beğenmediğin bir çocuğa sahip olmana neden olabilir. Hiç değilse zekası sana çekmez inşallah...

0|0
    0|0
  • Senin boy kaç? merak ettim :D 1.83 boyum yoksa sende bu boy isteyen kendine bakmadan 1.55 boyunda ki hobbitlerden misin?

1|0
    0|0
  • Allahtan 182yim

0|0
    0|0
  • bunu dıen ınsallah 150 dııldır kanks

0|0
    0|0
  • Peki napalım topuklumu giyelim?

0|0
    0|0
  • kaliteyle boyu ilişkilendirmek nasıl bir zekanın ürünüdür😂

1|0
    0|0
    • Tamamen boyla ilişkili demedim ama o da bir etmen

• Şimdi boy genetik ve Allah vergisi olan bir şey.1 75 olan insanda elinden geldiğince uzamak isteyip bunu denemiştir. Çünkü yeni nesil gerçekten uzun. Ha kimimiz şanslı doğuyor. Ben 1 94 üm ve bundan memnunum. Ama gelipte senin yaptığın gibi 1 75 boyunda ki insanlara , hele ki erkeklere kısa demek saçma olur. İdealdir.

0|0
    0|0
  • Normal. olan sey bulunduğun toplum ile alakalıdır.

Asya da herkesin gözü çekik diye sen türkiye de çekik gözle Normal sayılmazsın

0|0
    0|0
  • Bence sen normal değilsin.

0|1
    0|0
  • Madem norveç erkeklerini baz alıyorsun o zaman norveç kızlarınıda baz alda ülkenin %90 ı kısa olsun qwe
    168 lik bıkdık seni jsjsj

0|0
    0|0
  • Saçma değil

0|0
    0|0
  • Kaliteli millet 😂 ?

1|0
    0|0
  • sacmaa en az 185 olmalı erkek

0|0
    0|0
    • Gene de Türkiye de yaşadığımız için en az 180 demek daha mantıklı

• Türk erkeklerinin ortalama boyu böyle beğenmiyorsan seni öteye alalım 1.55 boyunla laf yetiştirme burdan

0|0
    0|0
  • Kendi ağzınla söylüyorsun finlandiya felan diye türkiyenin ortalaması bu italyada 1.60 lara kadar düşüyor ama geneden ben dışarı çıktığımda 1.70 erkek görmüyorum yani bence ortalamayı kim çıkardıysa yanlış çıkarmış.

Not: bende 1.85 im

0|0
    0|0
  • 150 kızlar ölsün o zaman.

0|0
    0|0
  • Ülkemizde erkeklerin boy ortalaması 1.75 in altındadır bak tam rakam vermiyorum altındadır diyorum cünki durum "vahim" ama yinede "çinlilere" bakıp şükretmek lazım

0|0
    0|0
    • Ben 1.86 boyundayım çevremdeki insanlar çok uzunsun diyor hatta çevremdeki insanlar sırık diye lakap koydular bana ama kendi 1.60 boylarına bakmıyorlar bile

• kısa tabii.

bence türk erkekleri 1.95-2 falan olmalı ki uzun olsunlar.

ama sevgililer yanyana gelince hep 2 mt - 1.45 çok tuhaf kaçardı.

Allah dağına göre kar vermiş

0|0
    0|0
  • Senin kac burasi norvecmi sizinde boyunuz 1yl60larda geziyo

0|0
    0|0
  • 1.76 yım bende ve normal boy. sebebi türkiye ortalamasından yüksek bir boy uzunluğum var. ha dünya çapında dersek kısayız doğru.

0|0
    0|0
  • Ufaklık senin ki kac

0|0
    0|0
  • Züğürt tesellisi galiba :)

1|0
    0|0
  • "Kaliteli millet" lafını 1.75 boy ile bağdaştırmak...
    Kendi kaliteni ortaya koymuşsun zaten.

0|0
    0|0
  • 1.50 lik kızlar 1.90 erkek istemiyormu bitiyorum. Bende 1.70 lik kız istiyorum her istediğim olmuyorki :)

0|0
    0|0
  • göreceli bence ama 175 fena bir boy değil zaten boyun ne önemi varsa boya göre mi seviyorsun birini anlamadım

0|0
    0|0
  • Bende 2 metre boy var ama bana yakın kız yok onu ne yapacağız ^^

0|0
    0|0
  • Vallahi benim boyum 1.73 benden uzun çok az insan görüyorum ortalıkta siz bu boylarınızı neyle ölçüyorsunuz anlamıyorum ki

0|0
    0|0
  • fena sayılmaz bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 13

• sen ıskandınavyada yasamıyorsun. akdenız ıklım tıpınde agırlıklı olarak orta boylu ınsanlar olur. kalıtelı mılletle uzun boyluluk ne alaka?

0|1
    0|0
  • cüce 1.80 altı :D

0|0
    0|0
  • 1 75 ne ya kız boyu gibi

0|0
    0|0
  • değil türkiye ortalaması zaten 175 normal bir boy

0|0
    0|0
  • 1.80 daha iyi tabi

0|0
    0|0
  • alla alllaa

0|0
    0|0
  • 1.75 boyunda kardesjm var normal bence ve kızlar pesinden ayrilmiyor yani

1|0
    0|0
    • Bu görüşü de kardeşinin yazdığına eminim

• EIG'e haykırdım ya. 1.75 ile 1.80 arasında çok mu fark var sanıyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • Ben 1,65 boyunda biriyle hoslanmistim. Sonra 1,70 sonra 1,75.. :D ya boya takmamak lazim fazla aslinda bende 1,63 üm bu arada.. 1,75 iyi bence

0|0
    0|0
  • Bencede kısa

0|0
    0|0
  • 1,68 boya uzun mu diyorsun kendine çok merak ediyorum. 1,70 boyunda bayanları bile uzun kategorisine sokmuyorlar. Tatlım sen hangi hakla 1,80 boyunda erkek istiyorsun inan anlayamıyorum.

0|0
    0|0
    • Bende çok uzun boylu değilim ama 1.80 isteme hakkına sahibim 1.68 boyumla

• Aynı boydayız. 1,77 gene 1.75 e oranla iyidir buna (1.75) ortalama boy diyerek 1.72 1.73 gibi boylarıda kabul ettirmek istiyorlar

• 1,75 boy erkek ıcın uzun degıl zaten. Normal, ideal boy diyelim. Kilo da önemli bir unsur. Erkek dediğin uzun olmalı düşüncesindeyim ama kimlerle karşılaşcağımızı bilmiyorum. Büyük konuşmamak lazım. 1,70 boyundakı adama da asık olabılırsın-lirim. Çok uzun erkek, kısa kız hiç güzel durmuyor bunu hatırlatiyim de.

• Kaliteni sen mi yarattın? Ayrica ne yapsin o boydakiler, kalite altı diye ihrac falan mi edelm? Sacma sapan bir değerlendirmede bulunmuşsun, normal gormesen ne olacak 1.75in altındakileri ülkeden mi süreceksin?
    "Şok şok şok!
    1.75 boyundaki erkeklerin ülke kalitesinin altında olduguna ve hobbit diyarına sürülmelerine karar verildi!!"
    Bazen gercekten sacmaliyoruz sanirim.

1|0
    0|0
    • Neden böyle gaza geldin bir anda? Mavi hesabına geç sen yanlış hesap açmışsın

• 180 iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...