İstanbul'da okuyan 17 yaşındaki bir öğrenciden;
Kim tahrik etmiş?

0|2
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse okumamış, ben bir okuyum dedim. Sapığın, sapkının belli bir hedefi kitlesi yok. Kim olduğunu bilemiyoruz. Ama aramızda hala dolaştıklarını biliyoruz.

Bu tür konuşmaları olan ve bu düşünceleri olan kişileri alkışlayan kişi doğal olarak potansiyel zanlıdır. Kendinize dikkat edin.

1|0
    0|0
    • "Bu tür konuşmaları olan ve bu düşünceleri olan kişileri alkışlayan kişi doğal olarak potansiyel zanlıdır. Kendinize dikkat edin."ne demek istediniz açarmısınız?

• Haklısınız..

• Teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• böyle sistemin allah belasını versin
    alın bakın işte tv dizileri filmler haberlere çarpık çurpuk lanse edilen olaylar
    diziler kimin eli kimin cebinde aile içi ilişkiler
    tv programlar izdivaç bilmem ne..
    yazıklar olsun kızı erkeğı kalmadı bu işin gencecik bir insanın belkı de koca ailenin geleceği kararıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir İstanbul gerçeği var bayan arkadaşlar için söylüyorum.

Güvenilir değil kusura bakmayın, istediğiniz ortama yere gidebilirsiniz,

Derler ne işin vardı orda, ciddi olarak söylüyorum İstanbulun hiç biryeri güvenli değil.

Milyonlarca yabancı var, sadece duriyeli değil çok farklı milletlerden insanlar.

Tek çözüm Yabancılar Polis Teşkilatı kurmak, yoksa çok canlar yürekler yanar.

1|0
    0|0
  • Yok artık, bu kadarına da pes!
    Şiddete karşıyım ama, böyle yaratıklar ölmeli!

1|0
    0|0
  • Diyecek bir laf edecek bir küfür bulamıyorum. Kan dondurucu!

1|0
    0|0
  • okumaya usendım la

0|0
    0|0
  • Beyler dikkat edin postu deldirmeyin qwe

0|0
    0|0
  • Özet geç teyze ya okunmuyor ki

0|0
    0|0
    • Özet olarak kadın erkek fark etmiyor kansız insan kansızdır. Tahriğe gerek yok..

• Hah iste orada doğrusun.
      Neler gördüm ben neler :)

• Yazılar okunmuyor :)

0|0
    0|0
  • Yazılar okunmuyor dünya güzeli :)

0|0
    0|0
  • Dekolte giymedim kuyruk sallamadim vs diyir ama unuttugu bisey var o saatte patronun arabasinda ne isi var is gorusmesine oyle mi gidilir. is gorusmesi normal bir saatte normal bir sekilde kendi basina giderek olur hic mi aklina gelmemis o saatte o arabaya binilmicegi...

0|0
    0|0
    • Sonununu dikkatlice okuduğundan emin değilim erkeğim diyor..

• Şüohe gerekli elbette ama yinede bu yapılanı haklı çıkarmaz..

• Yapilani savunan yokki.. Cocugun hatssini soyledim ben

Kızlar Ne Diyor 6

• O adamı ifla edebilseniz keşke kendi çocugu yok mu acaba

0|0
    0|0
  • okumadım ama sanırım kızı suçlu buluyorsun. bu binde bir olan bişey.

0|0
    0|0
    • Okusaydın.. ne demek istediğimi anlardın.

• Haklısın ama kadın erkek fark etmiyor bu insanlığa sığmıyor çok hayvanca..

• orası öyle

• Vay bee neler varmis

0|0
    0|0
  • Ayni şeyi kendi bacılarına baskasi yapsa tahrik etti derle mi acaba!!

0|0
    0|0
  • Zaten tum bu yanlis dusunceler yanlis toplum yuzunden bu halde degil miyiz hep kadinda aramaya calistilar sucu zaten dogru kiz babasini tahrik ediyor demi afedersn babami nasil bastan cikarabilirim diye dusunuyor lan babasi kizina sulanir olmis bu millet nereye gidior benm babam bana sarilamazdi sebebini sorunca artk buyuyor olmuyor hanim dermis anneme benm babam benden utanirdi ya bizimkiler erkek değil ya da bazilari erkekligi karistiriyor lutfen yaa lutfen biraz mantik cercevesinde dusunun noluyor bu millete

1|0
    0|0
  • Bence hata çift taraflı

0|0
    0|0
Yükleniyor...