Nasıl para biriktiririm?

Merhaba arkadaşlar ben lise sona gidiyorum stajdan 380 lira alıyorum biriktirmek istiyorum ama bir türlü biriktiremiyorum banka hesapı açtım oraya yatırıyim harcamıyim diye ama yine harcıyorum zaten evdekiler para vermiyo yol param hariç herşeyimi ben karşılıyorum aylık 150 lira kafadan gidiyo zaten harçlığıma bide evdekiler illaha bişi çıkartıyo 50-100 lira öyle gidiyo 50 lira civarıda ben harcıyorum canım bişi istediği zaman elimde para kalıncada onuda biryere veriyorum illaha sizce nasıl biriktiririm hiç iradem yok :(

Güncellemeler:
Daha tavsiyesi olan yok mu arkadaşlar

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Her para aldıgında o parayla bitane çeyrek ya da yarım altın al

0|0
    0|0
    • altınında hiç işi belli olmuyoki biriktiriyim derken zarar etmek istemiyorum

• Altın fiyatı düşünce ceyrek alırsın yükselince yarım alırsın şimdi yüksek gelsede seneler sonra verdiginin 2 katını alabilirsin

• anladım teşekkür edeim

En İyi Erkek Görüşü

• ek bir işte çalış rahatlarsın

0|0
    0|0
    • Ek işte çalışmayı düşünüyorum cumartesi ve pazar günleri ama bana göre ek iş bulamıyorum garson ve komilik için kilom biraz fazla olduğu için almıyolar sence ne yapabilirim

• Zaten para biriktirmek istememin, sebeplerinden biride bu para biriktirip yazın spor salonuna gideceğim bide bunun spor giysisi ayakkabısı felan 800 liraya yaklaşıyo

• sağlıklı beslen
      her gün süt iç sabahları yumurta ye
      tok tutar

Kızlar Ne Diyor 1

• Para biriktirmek için gelirin 3 bin olması gerekiyor yoksa çok zor biriktirirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Her ay düzenli olarak hisse senedi almanı tavsiye ederim. Bunun için öyle çok büyük paralar gerekmiyor.

0|0
    0|0
    • Nasıl alırım ve nasıl kar ederim?

• Bankalar sana yardımcı olur. Ayrıca yatırım danışmanlığı yapan şirketler var. Ama hisse senedi uzun vadeli yatırım için avantajlı, kısa vadede kar etmeyi düşünüyorsan başka bir alternatif düşün.

• anladım teşekkür ederim

• Meslek lisesindemi okuyosun ☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...