Kpss hakkında bilgili olanlar lütfen yardımcı olsun?

arkadaşlar kpss den bir şehire memur olarak atandım diyelim ömür boyu bu kurumda mı çalışacağım yoksa kendi memleketime tayin alabilirmiyim nasıl olur bu

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kpss bir sınav giriyorsan belli bir paun alıyorsun sonra girmek istediğin alandan işe basvuruyorsun alınırsan bir ömür aynı kurumda çalısmak istersen çalıs istemezsen baska alanlar için bastan hazırlan yani. sen bilirsin.

0|1
    0|0
    • istediğin yerde işe girebilme sansın da var.. olmadı baska sehirde 2 sene calısır tayin isteyebilirsin memlketine.

• atıyorum Ankara meb 'e atandım ben memur olarak, e ben ankaralı değilim kendi memleketime ne zaman sonra tayin alabilirm onu merak ettim

• meb e memur olarak atama olaylarını bilmiyorum ama herhangi bir kamu kurumuna tercih ettiğin bir ilde giriyorsun orada mülakatların vs.. oluyor işe alınırsan o tercih ettiğin sehirde baslıyorsun bu memleketinde olabilir. olurda ileride sıkılırsan ya da farklı bir olayın olursa tayin isteyebiliyorsun istediğin şehir için.

En İyi Erkek Görüşü

• alabilirsin ama bazı kadrolar çakalıdır örnegin üniversite memurlugu tercih kalvuzunu dikkatli incele o yüzden çakalı kadrolar belirtiliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 yıl sonra tayin istersin

0|0
    0|0
    • emin misin 2 yıl diye duydum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...