Kızlar, Cansel olayı hakkında haksız suçlama olamaz mı?

Son dönemlerde bir öğretmeni tarafından tecavüze uğradığı idda edilen bir kız hakkındaki haberler dönüp dolaşıyor kadınların özelikle yoğun tepkisi var eğer olay gerçekse bende o tepkilere katılıyorum.. Ama henüz kanitlanmis bir durum yok ya haksız suçlamaysa herkes tek tek özür dileyecek mi? Örnegin gecen sene bir üniv öğrencisi hocasina benzer bir idda atmisti aylar sonra gidipte hocaya giciktim ondan yaptim demisi ozma da o profosörü yuhlamisti halk simdi o adamdaki lekeyi kim temizleyecek bence halk olarak bu kadar kolay galyana gelmemeliyiz çünku sahte olaylarla gercek olaylar sonra karisiyor bunu kullana bazi kadinlar olabiliyor sonra niye indirim verdi hakim diyoruz ya yalansa profosör olayındaki gibi iste hakim ondan veriyor bence suc kesinlesmeden yorum yapmamak lazim?

Güncellemeler:
Hicmi dusuncesi olan yok
yok mu yorum

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle bir şey olsa adam kendini savunmak için tüm dünyaya konuşurdu..

0|0
    0|0
    • Koskoca profösörü bile dinlemediler konusamadi o hic konusamaz.. neden dersen kanun diyorki bir kadın böyle. bir durumda olduğunu söylüyorsa kabul edilir çünkü böyle bir durumdaki bir kadın iftira atmaz durumun üstüne yapişmamasi icin.. ancak kendi kız itiraf etmesi lazım yalan söyledigini

• cansel intihar etmiş, ortada arkadaşlarının açıklamaları var sen bunu şaka mı sanıyorsun?
    kız öldü.
    intihar etti bu ortaya bir laf atıp kaçmaya benzemez

0|0
    0|0
    • Neden öldüğu net değil ama ispat yok henüz?

• kız canında olmuş be halen cevap ver diyorsun vermiyorum git kiminle tartışırsan tartış. Kız intihar etmiş aralarında ilişki varmış diyorsun ne cevabını vericem sana

• Bak hic o yakılan erkek cesadi hakkinda konusmuyorsun bu kafafa oldugun surece daha cok kadin ölür bundan 2 sene öncede demistim önce kafalari deiatirmek lazim ne zaman bir kadin bir erkgin öldurulmesinede dikkat edecek ozman azalir

• Belki de suç yarı yarıyadır

0|0
    0|0
    • evet o da olaiblir şimdi bunu söyleyince adamı taşlıyorlar ama o yaşlarda olup öğretmenlerine ilgi duyan ve isteyerek yapan kızlarda var var yani

• * sonra tek suclu erkekler hapisi boyluyo ve boyle giderse dahada ağòr kanunlar cikacak

• Ben bu konuları konuşunca yorumlarım kaldırılıyor neyse daha fazla Kanıma istemiyorum ama erkeklerden tek istediğim kız kardeşlerine sahip çıksınlar

Yükleniyor...