Ben yoruldum hayat gelme üstüme Bu nalet olası hayat neden artık üstüme geliyor?

Evet ben yoruldum arkadaş bu hayattan ve bu hayattaki yalancı vicdansız insanlardan kime iyi desem o vuruyor o yıkıyor beni tamam dedim bu dedim bu sefer bu oldu dedim ben onu sevdim ben onun doktor kalbini sevdim ona inandım güvendim ama o o beni anlamiyor neden böyle yapıyorum içim gitti ya içim gitti ne yapayım ben be arkadaşlar kardeş napayim 😢😢😢😢

Gerçekten ölmek isteyecek kadar çok yoruldum 😢😢

ScS #masal

Güncellemeler:
Arkadaşlar sizden rica lütfen birisi şu sorumu şikayet etsin lütfen yalvarırım size sorumu şikayet edin kaldırılsın nolur 😢😢😢😢😢

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bir zamanlar oyleydim çare spor. Kafan boş kasların hoş durur

0|1
    0|0
    • O spor yapıyor demekki ondan bu kadar rahat boş kafası takmıyor 😢

• Olabilir. Belki de gamsızdır.

• Haklısın kardeşim belkide
      😢😢

Kızlar Ne Diyor 4

• imtahan kardeş

0|1
    0|0
  • Kim üzdü ki seni?

0|1
    0|0
    • #masal 😢😢😢
      İcim yanıyor ciğerim yanıyor
      O böyle yapıyor diye bir türlü anlamıyor diye
      Ben onu anlarken o benim geçmişimi yargılıyor ondan önceki geçmişimi
      Ve ben bir kez olsun onu yargılaması çünkü ben onu öyle sevdim
      😢😢😢

• Masal dediğin kişi bu sitede mi belki görür yazdıklarını üzülür ve daha anlayışlı olur kim bilir?

• Burda evet oda burda oda kullanıyor burayı
      Gorsede yine anlamaz o çünkü o çok farklı düşünüyor benim aklımın ucundan bile geçmeyen şeyi kendi düşünüyor ve bana öyle düşündüğümü söyleyip söyleyip duruyor ama bir türlü anlamıyor Allahim ya offff offff 😢

• İstersen senle dertlerini paylaşabilirim çok iyi ve tatli birisine benziyorsun canım

0|0
    0|0
    • Ya niye yazıyorsun söyle canım tatlım şeylerini ben zaten zordayim diyorum sen kalmış bana canım diyorsun tatlisin diyorsun atesı söndürmek yerine odun kömür atıyorsun be kardeşim yapma Allah rızası için benim derdim bana yeter sağol bırak ben yandığım yerde yanayım sağol düşünmüşsün ama öyle şeyler yazma lütfen tamam kardeşim

• soruyu kaldırtıp özelden yazıyorsun bana akıllısın aşkım muahhhhhhhyerim öperim yalarım seni :*

• tamam kocacım akşam buluşuruz yerim yalarım seni akşam bebeğim seni çok özledim :*

• Bend çok kötüyüm 😢

0|0
    0|0
    • Allah seninde yardımcın olsun kardeş seninde yardımcın olsun
      Üzüldüm senin adina
      Ama istemem kimsenin benim düştüğüm durumuma düşmesini 😢

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...