Sizce kızların erkeklerle arasındaki ilişki nasıl olmalıdır özel konular (cnsel anlamda) konuşabilirlemi?

yani bir kız nasıl terbiyeli hanımefendi gözükür yani dıştan iyi bir kız olarak düşündüğünüz kızın özellikleri davranışları nasıl

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Normal iki arkadaş iseler cinsel konuları konuşmaları çok saçma benim fikrimce. Yani ne alaka gidip erkek bir arkadaşına cinsel konularda soru sorman. Sevgilinle diyorsan rahat ol erkek bünyesi ister istemez cinsellikten konu olur. Konuşuladabilir. Ama çok da erkeğin ileri gitmesine izin vermezsen kıymete binmen olası :D Saygılar

Not: Yazınca farkettim yaş kısmınızda 33 yazıyor. Yazdıklarımı da silmek istemedim :D Resim genç duruyordu sonradan farkettim yaşınızı. Sizden çok küçüğüm yorumumda hatalı kısımlar varsa cahilliğime ve yaşımın küçüklüğüne verin lütfen :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seks içerikli olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Annesini örnek alsın yeter.

1|0
    0|0
  • erkek cinsellik icin evleniyor mantikende peygamberin dedigi sozlerid e okursak gucun yetiyorsa evlen yani seni zinadan kurtariyor insanin elinde 2 secenek vardir ya evlenmeden butun gun zina isleyipde imansiz ve ebedi ceheneme gitmekmi daha iyi yoksa evlenipde gunah islemeden cinsellik yapmakmi daha iy i bence evlenmek daha iy

1|0
    0|0
  • insanlar konuşa konuşa

0|0
    0|0
  • Açıkçası ben, benimle açık bir şekilde her konuyu konuşabilen kızlardan hoşlanıyorum. Hanımefendi havaları pek benim tarzım değil. Arkadaşım veya sevgilim farketmez her zaman bir kız benimle istediği konuyu konuşabilir. Bunu abazalık olarak algılamak isteyenler algılayabilir hiç problem değil :)

0|0
    0|0
  • Aralarinda kalmak suretiyle konusulabilir bence. Sorun olmaz. Sonucta kimse digerinin aklindakini okuyamaz. Anlatarak ortak payda bulmak daha kolaydir. Her konuda

0|0
    0|0
    • peki o erkek kız hakkında neler düşünür bu konuları ko uşuyolarsa (mesela kız ona prno izlediğini söylerse erkek ne düşünür)

• Erkekten erkege degisir. Kisiye baglidir. Ben kendi yaptigim seyleri karsimdakininfe yapmis olmasina kizamam ya da kabullenmemezlik yapamam. Bu haksizlik olur. Ama nasil bir kiz istemezse sevgilisinin bu tarz videolar izlemesini bende istemem. Izlemissede cani sagolsun.

• erkek altta kız üstte olmalıdır diğer türlü tecavüz derler erkek ağırlaştırılmış ceza yiyebilir yakalanırsa.

0|0
    0|0
  • anlamadım ne demek istiyorsun

0|0
    0|0
    • yani sizce ideal bir kız nasıl olur :D? hani diyolarya şu kız tam bana göre falan işte kızlar erkeklerle ne kadar samimi olabilir

• bir kez olsun kanarsa mesela biri yalandan sevgili olmak istedi kızda kabul etti sonra ayrıldı kız ortada kaldı bu bir kez olsun yaptıysa hatamıdır hem insan hata yapa yapa öğrenir

• bir kez olabilr ama tekrarı olmamalı

• Eğer iki kişi birbirini seviyor ve iyi anlaşıyorsa, cinsellik de konuşulur. Herkes kendini bilir ne yaşamak istediğini bilirse, kimse zarar görmez ve keyifli dakikalar yaşanır... Sevgiliyle yapılan herşey güzeldir...

0|0
    0|0
  • Konusulur ama bir yere kadar is fikir alisveriai ise tamam diger turlu olmamali

0|0
    0|0
  • gözükmesine gerek yokki öyle olduktan sonra öyle gözükmesende öylesindir terbiyeli isen, terbiyeli gözükmene gerek yoktur,
    cinsel konuları konuşan kız/erkek yakında sevişir,

0|0
    0|0
  • Samimiyse herşey konuşulur, karşıdakinn kalbini bilcen yalnız.. Sosyal mdya da vs olmıcak adamlarla konuşulmaz ablacım.

0|0
    0|0
  • olmaması için sebep yok yani tabiki olabilir. sohbet hele cok dogal karsılıklı fikirleri insanlar konussa zaten evlilikleri falan da daha mutlu olur.

0|0
    0|0
  • öncelikle neyse o olmalı doğal olmalı karşısındakıyle net içinden geldığı gıbı konuşmalı içi baska dışı başka olursa olmaz

0|0
    0|0
  • Hanımefendi gözükülmez, olunur

0|0
    0|0
  • bir kiz cinsellik konusuyorsa bostur bence

0|0
    0|0
  • Nasıl bir soru bu ya millet şaşırmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çekinmeden her konuda konuşabilmek kızı terbiyesiz veya ahlaksız yapmaz. Tabiki de her konuda konusabilmeli, konuşmadan tartışmadan karsı tarafın düşüncelerini, fikirlerinizin aynı olup olmadıgı ögrenemezsin.

1|0
    0|0
  • Sevgiliyle de konuşamayacaksa kimle konuşacak bakkalla mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...