Amirime derdimi nasil anlaticam?

Bugun en sonunda aldigim randevu sonucu amirimle konusucam. resmi bir devlet kurumu 10 gundur bekliyorum ama cok heycanliyim ya konusamaz ya anlatamazsam diye yasadigim problemleri anlatip kendisinden birim degisikligi istiycem cunku cok zor bir donem geciriyorum hayatimin donum noktasini yasiyorum ama ben ozguveni dusuk bir insanim naail yapicam bilmiyorum ama anlatmam da gerekiyor beni anlamasini istiyorum cunku daha fazla o birimde kalirsam intehar dusuncesi hissediyorum cok buyuk sorunlar var ailemde nasil yapicam :( nasil anlaticam :(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ses kaydı gelsin sana http://vocaroo.com/i/s08IV1QTnpbG

1|0
    0|0
    • Desteginiz icin cok tesekkur edeeim gercekten motive oldum o kadar cok mutluyum ki beni anladi yasadiklarimi anladi ve ben anlatabildim cok mutluyum birimim degisiyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Olduğu gibi anlat diyeceğim de, önce bir uzmana görünseydin.
    Amir ile her şeyi konuşmanın doğruluğu tartışılır da, iyi bir psikoloğa her şeyi anlatabilirsin...

1|0
    0|0
    • Somut sebepler var elimde boyle olmasininbboyle hissetmemin sebebleri somut seyler soyut degil ve bunlari paylasmam gerek

• Desteginiz icin cok tesekkurler sonunda konusabildim:)

• Bir faydam olduysa ne mutlu :)
      Öte tarafta lehime şahitlik edersen, bir de hayır dua edersen, dile benden ne dilersen :)

• Anlatirsn kendine guven bizde sana guveniyorz insallah uyi haberlerinu aliriz caninu sikma allah kerimdir

1|0
    0|0
  • tayin değilki birim değişikliği sonuçta, burada kalırsam işime konsantre olamam ve bu birimde artık verimli olamayacağımı düşünüyorum deyip çıkıcaksın , daha sonra bunu periyodik aralıklarla amirine anlatacaksın.. hepsi bu

0|0
    0|0
  • Sorun ne keşke onuda yazsaymışsın

0|0
    0|0
  • Devrem sanirim polissin kotu seyler dusunme keyfine bak ister halden anlar istersede anlamaz gider rapor alirsin. Sana tavsiyem hicbirseyi kafana takma

1|0
    0|0
  • İntihar o kanks memursan gel benimle evlen :) ne tür sorunlar var anlat bize

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Rapor al

0|0
    0|0
  • konuşarak hallolur inş

0|0
    0|0
Yükleniyor...