Erkekler erkek bebegi sevmezlermi?

Cunku ☺Kiz cocuguna Oys prensesim oys askim derler bebekken erkek bebege pic it 😅Niye erkek bebekleri sevmiyosunuz ben oglum olsun cok istiyom😄😊

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin kız çocuklarını bu kadar sevmesi = sizi (kız varlığını) ne kadar sevdikleri anlamına gelir, çoğu zaman kendinizi, bedeniniz ve yüz güzelliği yüzünden sevildiğinizi sanıyorsunuz, oysa erkekler kız'larayaratılış itibariyle hayranlık duyarlar bknz; erkekler o yüzden her önüne gelen kıza muhtemeş eşi gibi davranabiliyor ve yazılabiliyor çünkü her kızı aynı görüyorlar, Ben de kızımın olmasından yanayım her zaman her ne kadar kontrol edilmesi güçte olsa erkek olmasın büyüyünce sapığın teki olacak nede olsa.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Severlerde kiz daha cok sanirim. Ama kizlarda erkek bebegi daha cok seviyo gibi.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bebek sevmilmez mi? yeğenlerim var bayılıyorum onlara 10 dakika da sinir stres bırakmıyorlar bende. genelde kız babacı erkek bebek anneci olur.

1|0
    0|0
  • Cok severim. ben

2|0
    0|0
  • severimde kız daha iyi

2|0
    0|0
  • o nerden çıkmış bebek bebektir

2|0
    0|0
  • Ben seviyorum beni karıştırma bayan 😄

2|0
    0|0
  • Bu ne demek şimdi. Evlat sevilmezmi

2|0
    0|0
  • senin çevredeki erkekler sorunlu bence.. :)

2|0
    0|0
  • Kızı daha fazla severiz sadece 😊

1|0
    0|0
  • Ben çoookk severim

1|0
    0|0
  • severm

0|0
    0|0
  • bir yeğenim var aman ya rabbim 5 dakkada sinir stres koymuyo varya :D Alpereeeeeeeeeeen seni çok seviyorum 9 aylık neşe kutusuuu :D

0|0
    0|0
  • Erkek bebek sevilmez mi yaaa 🙈

1|0
    0|0
  • sever sever neden sevmesin

0|0
    0|0
  • ilki kız olsun isterim. erkek olursa da severim neden sevmiyim kendi çocuğumu sevmicek kadar vahşi değilim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• severler

0|0
    0|0
  • Benimde kızım oldu yenii Civcivimm benbim ooo

0|0
    0|0
  • Çok severler

0|0
    0|0