Şimdi ne diyeceksiniz hı?

Biz kadınız bayım, İsmimiz yok bizim. çiçek, şarap ya da at veya motor değiliz, kadınız sadece. Unutmayın bayım; Kadının adı yok..
Tecevüze uğrayıp yakılanımıza ÖZGECAN diyoruz,
Tecavüzcüsünü öldürdüğü için müebbet yiyenimize NEVİN,
Çocuk yaşda evlendirilirsek ÜNZİLE oluyor adımız.
Buna dayanamayıp intihar edersek SUZAN.
Müzik yarışmasına katıldığı için töre cinayetine kurban giden ama ölmeyenimizi MUTLU diye çagırıyorlar.
Sevdiği adama kaçıp töre cinayeti adıyla öldürelinimizi FİDAN.
16'sında hayatının en güzel çagından vurulanımızı ELİFZELAL.
Öğretmeni tarafından tecavüz edilip susturulanımızı ve buna dayanamayıp kendi kafamıza sıkanımıza CANSELBUSE.
Kadının adı yok bayım, Kadının adı yok. Sadece hikayesi ve elinden alınmaya çalısılan hikayesi var!!!

"Neden minibüste tek başına,
Neden o saatte dışar da" dediniz..

Şimdide "okulda ne işi vardı" mı diyeceksiniz!!! Ne diyeceksiniz

2|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlara suç atmak yersiz.
    Erkek kısmı kendini eğitemiyor, herşey uçkur.
    O küçüçük bedenden ne istedin be adam.
    Değer miydi bir 15 dk uğruna bir hayat.
    Lanet ediyorum ülkedeki tüm sapıklara kadın erkek hepsine

2|0
    0|0
    • Onun başına gelen benimde senin kardeşinin de başına gelebilirdi insan ilk böyle düşünmeli ya erkek olmamalı kişi adam olmalı

• herkesin başına gelmemesi için, bu başların gövdesinden ayrılması gerekiyor bence.

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar çok eziyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hic bir sey kendiliginden gelmez nasil gezegenler galiksiler kendiliginden gelmedi tecavuzculerde kotulerde kendiliginden gelmez ve sen sebebini bilmedikce yarglama karektersiz olma

0|0
    0|0
    • Ne diyorsun sen be cahil senin bacının başına gelse bu kadar rahat olabilecek misin

• @Stablio ne mi diyorum aptallar hic bir sey kendgiliginden gelmez herseyin bir sebebi vardir sebeni ogren ondans onra yargla karektersizler

• @Stablio ama isine gelmeyipde yargilamayi cok iyi biliyorsun sizler aptal 1 gram beynini calsitiramayan insanlarsiniz yazik size

• Seviyorum ciddi düşünüyorum maskesi altında kullanılıp atılanlara ne deniyor, bence bu şekildekide tecavüz ve diğerlerinden kat kat fazla edenide var uğrayanıda, bu çirkin olayların suçlusu hepimiziz

0|0
    0|0
  • güzel yazmışın

0|0
    0|0
  • Türkiye de adalet yok bayan Adalet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...