Turk erkekleri neden sapik?

Afedersiniz ciplakcmankene bile tecabuz eden turk erkekleri yeter biktim hepsinden bizim canimiz yok mu ben londrada parisde hic tehlike olmadannyuruyorum burda neden korka korka yuruyorum keske turkiyede sadece kadinlarbolsa 😡

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi bir sakin ol ve elini klavyeden çek türkiye ile paris'i neden kıyaslıyorsun bu konuda? Türkiye tamamen çarpık zihniyetlerin bir araya gelmesinden dolayı bu durumda olan bir ülke erkeklerin bir suçu yok...

ve ayrıca türkiyede yaşayan kadınlarının hepsinin aktif cinsel hayatı türkiyede yaşayan bir erkeğe göre 10x daha iyidir.

bu soruya karşılık olarak bir soru sormak istiyorum neden türkiyede bu kadar fazla hayat kadını varken bunun %1 kadar bile jigolo yok?
    umarım birşeyler kafanda canlanmıştır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız yok diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Pipi küçük olunca zevk alamıyorlar demekki

0|0
    0|0
  • At yalanını... İnananı.

#AmerikadaMumyaOlmak

#Diren Mumya

0|1
    0|0
  • Genellemesek.

0|1
    0|0
    • Artı Paris te banliyölerden metro ile gelirken ben bile kendimi güvende hissetmemiştim

• Paris lonra seni acar anca :)

0|0
    0|0
  • sadece elime tecavuz ediyom panpa

0|0
    0|0
  • 2500 yıllık mumyaya tecavüz eden de Türk' tü zaten?

0|0
    0|0
    • At gözlüğüyle bakmayı bırakın. Ya da kendi düşüncenizi gerçekmiş gibi benimsemeyin. O sapiklardan heryerde var. Türk erkekleri diye genelleme yapma.

• yazınızdan anladığım çok temiz kalpli bir insansız sabahın bu saatinde duşunduğunuz konu çok güzel teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma!
    Türk Erkekleri diyemezsin!
    Her toplumda her coğrafyada hasta ruhlu cahil dengesiz insanlar var.
    Bu kadar asil zeki bir toplum hakkında konuşurken düşünerek konuş!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya sen çıplak mankeni bırak youtubede yorumlarda gördüm 4 yaşındaki küçücük çocuğun teninden ve omzundan tahrik olan erkekler var (mış)... diyecek söz bulamıyorum artık!! :( 2. hindistan olmamıza az kaldı !!!
    ***sözüm iyi erkeklere değil, üstüne alınmasınlar

0|0
    0|0
  • Londranjn Parisinde korka korka yurunecek yerleri var. bizim ulkemizinde

0|1
    0|0
Yükleniyor...