Teyzem eniştemin ayak tırnaklarını kesiyor?

Bune saçmalık iğrençlik ya böyle bişey olabilir mi? Sinir oldum kendi kesemiyo mu bu adam suç teyzemde gerçi

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Altına Yatınca İyide Tırnaklarını Kesince mi? Kötü !

0|1
    0|0
    • Karşılaştırdigi şeye bak

• Evlenince eşimin ayak tırnağını kesmek yapacağım en son şey olur heralde. Leş. Neyini kıskanıym

• Büyük Konuşma Hasta Olur Vb.

En İyi Kız Görüşü

• Esimin tırnağını hiç kesmedim. Ama kişisel bakımında ona yardım ediyorum. Kaşlarının ortasını alıyorum. Vücut kremini sürüyorum sırtına. Bazen de tüm vücuduna masaj yapıyorum. O da bazen saçımı düzleştiriyor, ojemi sürüyor :) baya yardimlasiyoruz yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ya ne var bunda gayet normal bazı insanlar oratı sorunu ve kulak denge ile alakalı durum dan dolayı bunu yapamaz zorlanırlar. bazıları tersde olmadığı sürece biiişi kesemez. eşler arasında bunlar olur ileride eşin hasta olsa altını temizlesen iğrençlikmi olucak?

0|0
    0|0
  • bu ne toleranstır

0|0
    0|0
  • Örnek eş

0|0
    0|0
  • Fantazi anlayislari farkli demekki :)

0|0
    0|0
  • Fantezi dünyaları baya genişmiş. Yatak muhabbetlerini düşünmek bile istemiyorum 😂

0|0
    0|0
  • Alan memnun satan memnun sanane ki eşim istese bende keserim ben istesem o da keser ama öyle bişey hiç aklıma gelmedi

0|0
    0|0
  • İnsanların değişik fantezileri var ne burnunu sokuyon arkadaşım ;) ayrıca ben kendi tırnağımı kendim Keserim öyle iğrenç fantezilerim yoktur :)

0|0
    0|0
    • Fanteziye gel mkk. Kölelik fantezisi resmen uyuz oldum

• Oyss kibarcık 😘😄

• Kibarım doğru :)

• Ne olacak sanki bende karımın ayaklarını keserim.

0|0
    0|0
  • hatta bak sana inanmayacağın bişey söyliyeyim.

Teyzen, enişten var ya birbirlerini yalıyorlar bile

0|0
    0|0
    • Yuooooo hayııırrrrr 😄😄😅 hahahhahaha

• Eski nişanlım da bir kac kez benim ayak tirnaklarimi kesmişti

0|0
    0|0
  • Enisten göbekliyse normal, kendisi kesmesi çok zor oluyormus

0|0
    0|0
  • bende kestiriyorum ne olacak

0|0
    0|0
  • kadına bak yaaa ideal kadın helal olsun

0|0
    0|0
  • İste aşk budur :) sen ne bilicen

0|0
    0|0
    • Aşk kocanın ayak tırnaklarını kesmek mi. Mikrop yuvası ya tırnak bu. Kendi temizliğini kendi yapsın mkk

• İnsan sevdigindem huylanmaz ki. Bigun cocugun olursa anlarsin. Yeri gelir cocugun kakasi eline bulasir sende huylanmazsin.

• suc sende

0|0
    0|0
  • Ln ben sevgilime ayağımı yıkatıyodum bende onunkileri yıkıyodum ne var bunda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır saçmalık değil. Eğilemiyordur ya da beceremiyordur vs eşi yardım ediyor. Ve en basitinden teyzen bundan şikayetçi değilse seni ilgilendirmez. Hasta olduğunda da çorbasını yapıyor bu kötü mü? Ya da bir sıkıntısı olur vs enişten teyzenin tırnaklarını kesebilir bu normal bir durum. Aşağılarda bir yerlerde tırnak ya pislik yuvası tarzı bir yoruma denk geldim. Gerekli temizliğini yapıyorsan (duş almak gibi) hiç de pislik yuvası değil.

0|0
    0|0
  • Kesmek istiyorsa keser kızım ne karışıyon

0|0
    0|0
    • Kendi kessin ya köle gibi ne öyle

• Yemegini de yediriyo mu bebisin

0|0
    0|0
  • Karı koca onlar. Yarın bir gün hastalanıp yatalak olsa altına kaka yapsa temizleyecek. Hayat arkadaşlığı bunu gerektirir. Suç değil bu.

0|0
    0|0
    • Eli ayağı tutarken kendi yapsın bir zahmet. Tırnak bu tırnak pislik yuvası. Kölesi var sanki

• Kölelikle alakası yok bu durumun. Eli ayağının tutmasıyla alakası yok. İnsanın ağzının içinde ayağından daha çok mikrop vardır madem bilimsel yaklaşıyoruz. Öpüşmesinler o zaman. Bu isteyerek yapılan bir şey. Bu iki insanın birbirini her şeyiyle sevmesi, destek olması, gerekirse tırnağını kesmesi. Amma duygusuzsun ha.

• var öyle malaklar ya :D

0|0
    0|0
  • eşler arasına girilmez onlar memnun demek ki hallerinden sana ne oluyor?

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi düşüncesi farklıdır zorla yapsa veya yaptırsa tamam haklısın ama mutlularsa birbirlerine sadıklarsa ve seviyorlarsa bunu erkekte kadında yapabilir

0|0
    0|0
  • teyzen eniştenin kölesi mi ya, vücut temizliğini herkes kendi yapmalı.

0|0
    0|0
    • Bende onu anlatmaya çalışıyorum. Tırnak bu ya. Pislik yuvası

• Onlar öyle mutludur belki.

0|0
    0|0
  • Nolcak ki :D

0|0
    0|0
  • Bencede iğrenç.

0|0
    0|0