Sizce de çok duyarsız değil miyiz?

bu gün benim doğum günümdü ve yine şehit vardı, biliyorum ki evdekiler yine küçükte olsa bir yaş pasta aldılar,çarşıdayken annem aradı akşam yemeğine gelebilecek misin dedi, işim var siz yiyin dedim ama anladım ufak bir kutlama planlanmştı kırmak istemedim, bir organizasyon yapmayın ben gelirken hallederim dedim, eve geçerken pastaneye uğrayıp biraz kuru pasta aldım, zaten biraz da açıkmıştım çayla akşam yemeği diye geçiştiririm dedim, eve geldim baktım çay yok anladım ki pasta gelecek gittim muttafağa kaldır onu istemiyorum bu akşam yemiyecez dedim, şehit varken biz doğum günü mü kutlayacaz diyemedim ana babadır kırılır dedim,çay la kuru pasta yedim ve akşamı geçiştirdim, ne yani benim kardeşim abim yurttaşım orada canını feda ederken ben mum yakıp eğlenecem mi? şurda 2 gün sonra bende askerim aklıma gelir vicdanım rahat etmezdi? o bu değilde sahi be biz ne ara bu hale geldik, ne ara bu kadar umursamaz duyarsız bir bireyler topluluğu olduk? NE ZAMAN?

0|1
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Mutlu yıllar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gidişatımız hiç iyi değil

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Herkesi duyarlılığa davet ediyorum. Haklisin tamamen.

#AmerikadaMumyaOlmak

0|1
    0|0
  • Ne melodram yapmışsın be. Sen üzülünce vatan kurtarılmıyor. Terörün hedefi zaten halkı huzuruz etmektir. Bunu başamışlar.

1|1
    0|0
  • şehitlik falan hepsi palavra kandırıldın türkiye

1|0
    0|0
Yükleniyor...