Kürt'üm hakkımda ne düşünüyorsunuz? Türkiye merak ediyorum?

Kürt'üm hakkımda ne düşünüyorsunuz? Türkiye merak ediyorum? Seviyeli yorumlar için teşekkür ederim...

1|0
10|29

En İyi Kız Görüşü

• insansın gerisinin ne önemi var ırk ayrımı nekadar yanlış birşey canıma kanıma ırzıma el uzatmadığın müddetçe hakkında tek kötü laf söylersem dilim kopsun bunlara el uzattıktan sonrada kürt olsanda laz olsanda çerkez olsanda önemli değil sana sen olduğun için saygı duyarım ve yine sana sen olduğun için kötülük yaparsan düşman olurum unutma omuz omuza verilmeseydi ben şu ırkım ben bu ırkım denilseydi zamanında herbirimiz kuyulardaydık

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kürdüm ve bir Türk, Laz, benim için neyi ifade ediyorsa sende aynı şeyi ifade ediyorsun hepimiz insanız sonuçta.

0|0
    0|0
  • Tanimiyorum ki seni hakkinda birseyler dusuneyim.

0|0
    0|0
  • hiç bir şey

0|0
    0|0
  • Türk düşmanlığı besleyip ülkenin bölünmesine ve diğer devletlerin emellerine ulaşmalarına izin vermeyecek ayıklıkta olmanızı istiyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç birşey...

0|0
    0|0
  • Turkiyeye turk neyse sizde osunuz laz neyse sizde osunuz. Insanlar iyi veya kotu diye ayrilir iyiysen sorun yok.

0|0
    0|0
  • Bizim gibi insansın ne düşünmemizi bekliyorsun ki?

0|1
    0|0
  • sizin hakkınızda bir şey düşünmüyoruz

0|1
    0|0
  • Nasıl bir insansın öğrenmeden bunu söylemek yanlış olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Karekter olarak bilmiyorum ama Kürt ırkını seviyorum.

0|0
    0|0
  • kardeşim bu vatanda ikimiz için vatansa bayrak ikimiz içinde bayraksa sen kürt müşün türkmüşün laz mışın bunun bir önemi yok. Sen bu şekilde kardeşçe yaşarken türk olup vatanını satarsa ona da acımam en azılı düşmanım olur kimlik meselesi değil kimse ne şekilde doğacağını isteyerek yapmadı ben de türk doğmayı isteyip de türk olrak doğmadım.

1|0
    0|0
  • Kimsenin elinde olan birşey değildir kürt ya da türk olmak insanın elinde değildir arap ya da beyaz zenci olmak yaradan herkesi ayrı ayrı ırklarda renklerde yaratmış fakat insanın elindedir insan ya da hayvan olmak Rabbim herkese akıl vermiş kimisi toplum için insanlar için kullanmış kimisi sadece nefsi için şimdi eğer pkk gerilla diye sokakta haykırıyorsan askerlerimize polisimize taş atıyorsan kurşunlara gelesin ama kahrolsun pkk biz kardeşiz diyosan can dostumuz kardeşimizsin benim çok kürt arkadaşım var mert delikanlı adam gibi adam diyebileceğim

0|0
    0|0
  • bir çok kürt arkadaşım var hepside 10 numara 5 yıldız insanlar bende televizyon yüzünden ne yazık ki ön yargılıydım kürtlere karşı ama o arkadaşlarla tanıştıktan sonra ne delikanlı insanlar olduklarını anladım. Her kesimden kanı bozuklar çıkar ben lazım Rizede bile bir sürü devlet düşmanı var kürtlerdende pkk çıkmış keşke çıkmasaydı ama bir avuç şerefsiz yüzünden tüm kürt halkını karalamaya hakkı yok kimsenin

0|0
    0|0
  • Hiçbişey

0|0
    0|0
  • Pkk lı değilsen kardeşimsin.

0|1
    0|0
  • Kürtüm benim hakkımda ne düşünüyorsunuz gibi bir soruyu soruyor olmak bile çok acı. Bu ülke kurulurken bu ayrımlar yapılmadı. kökene baktığımızda Çerkezim. ama ben kimlik olarak her zaman Türküm demişimdir. Çerkez geçmişimi de zenginlik ve renk olarak görüp bu şekilde bu şekilde yaşamaya özen göstermişimidr. Türk, Kürt, Laz, Çerkez farketmez insan olalım bize yeter. İnsan olmadıktan sonra hiçbirini gözüm görmez. EİKG nin dediklerine aynen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • 1 dúnya savaşinda vatani için ölen 2.5 milyon kurdun 364 tanesinin hatrina terorizmi desteklemiyosan onada eyvallah. Bizdensin.

0|0
    0|0
  • Iyi isen Allah bana ne verdiyse sanada versin. Kardeş payi 😀. Yok yandaşım diyorsan Allah belani versin. Bu kadar basit 👍

0|0
    0|0
  • Kürt var Kürt var, İyisi de kötüsü de var ama kurunun yanında yaşta yanıyor işte.

0|0
    0|0
  • Kürtlerde türktür irkinizin farkli olmasi onemli degin
    Ataturk devleti kurarken 72 milleti birlestirmistir kurtlerde sadece 1 tanesindir nunlardan.
    Herkesle esitsin gozumde :)

0|0
    0|0
  • Ben bir şey düşünmüyorum fakat Türkiye Cumhuriyeti anayasasının 6. maddesi gereğince senin ırkın Türk'tür. Bunun inkarı ise vatan hainliğine delildir. Halen daha kürt müsün?

0|1
    0|0
    • Türkiye Cumhuriye'tinin Kürt vatandaşıyım? sence neyim şimci?

• Türkiye Cumhuriyeti kimliğine sahipsen Türksündür. İngiltere vatandaşlığına veya Fransa vatandaşlığına geçince de öyle. Hatta onlar etnik ayrımcılık yapıp, özerklik veya ayrı ülke kurmak isteyenleri sınır dışı edip ülkeden atıyorlar. yani anlayacağınız biz yine insaflıyız.

• anayasa ırk yoktur kardeşim milliyetçilik vardır kısacası bu adamın milliyeti Türk ırkı kürt olabilir eğer içinde vatan sevigisi varsa önce Türk sonra Kürt sonra da benim kardeşim sayılır

• kürtsün ve seviyeli yorum...

0|0
    0|0
  • Hicbisry

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmemize gerek yok bremın.

0|0
    0|0
  • PKK'lı değilsen sorun yok

0|0
    0|0
  • Sen kendini sorun ile ayirimlastirmisin..

0|0
    0|0
  • Ülke'min bütünlüğüne inanan ve bunu tavırlari ile doğrulayan herkes, bu toprakların sahibidir...

0|0
    0|0
  • tanımıyorum seni bir şey düşünemiyorum... istersen tanışalım ondan sonra görüş bildireyim olmaz mı? ...

0|0
    0|0
  • Şu an düşündüğüm tek şey ayın sonunu nasıl getireceğim :P

0|1
    0|0
  • Tarihteki ilk kurt kim kardeş? Hep merak etmisimdor ( ünlü , meşhur biri yanı )

0|0
    0|0
  • Burda dahi provakasyon peşindesiniz.

0|0
    0|0
  • Niye gizli kullanici yaptin :D bu ne düşünüldüğünün bir göstergesi olabilir mi acaba?

0|0
    0|0
  • Allahın bir kulusun benim gibi böyle sorular söyleme hepimiz biriz gurur duy ayrıca bu soru fake

0|0
    0|0
  • Niye gizli soruyon, tipine bakip yorum yapamiyoz, ne düsünek simdi

0|0
    0|0
  • Kendini ırk olarak farklılaştırıp türünden yabancılaştıran tek hayvan türü insandır.

0|0
    0|0
  • İnsan falan değilsin maymunsun. En iyi kürt ölü kürt..

0|0
    0|0
  • PKK yı savunmuyorsan HDP ye oy verniyorsan sıkıntı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...