"TÜRKIYE " denince akliniza ilk gelenler veya TÜRK INSANI deyince akliniza ilk gelenler neler?

Soru acik ve net arkadaslar hepinizin goruslerini almak istiyorum?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bence soru tamamen ayrıştırıcı NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE sözünü incelersen eş anlamlı olduklarını görüceksin

0|0
    0|0
    • Ayristirma gibi bir durum yok kardesim.. Turk insani derken ben bu bayrak altinda yasayan 80 milyon insandan bu ulkedeki her yasanilan olayda uzulen her insan icin sordum bu soruyu siyaset yapma derdinde diilim

• bende siyaset yapıyorsun demedım zaten Türk insanı sözünü ya kendinde türklük hissetmiyen insanlar kullanır yabancılar gibi ve benim vatan sevgisi ve olsunu olan insanlar ben Türküm der zaten ülkemizde olay olaylara icerlernir ve üzülür yapıcı olmaya calısırlar o yüzden Türkiye ve Türk insanı kelimelerine farklı anlamlar yüklemeye çalışmak ayrımcılık olur benim gözümde buda benim düşümcem

Kızlar Ne Diyor 4

• Türkiye diyince terör, kadın'a şiddet, tecavüz, yapılamayan siyaset, vs.
    Türk insanı denilince misafir perver, sıcak, samimi, düz mantık aşırı sempatik insanlar

0|1
    0|0
  • 4 deniz çevrili doğal varlıkları zengin bir ülke ama hep bu doğal varlıklar için savaşan bir vatandır.
    Türk insanı duygusal, biraz dengesiz, güleç yüzü, tutucu bir millet.

0|1
    0|0
  • benim aklıma yemek geliyor kusura bakmayın :)

0|0
    0|0
  • cCc ülkücü gençlik 🤘🐺

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...