Az önce rüyamda tüm aile bireylerimi bir trafik kazasında kaybettiğimi gördüm?

Az önce rüyamda tüm ailemi kaybettigimi gördüm bir trafik kazasında, beşini birden. Rüyası bile ruhsal çöküntüye yol açmaya yetti. Sahi ne olurdu gerçek olsa... Siz olsanız ne gibi bir süreç gecirirdiniz sonrasında?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• hünerli bir kimseye, cömert akrabaya, maddi zorluklardan uzak durmaya, uzun ömre, önemli kuvvete ulaşmaya, isteklerin hayata geçeceğine, duygusal külfeti bulunan kimseden kurtulmaya, mal varlığına gelecek bolluğa, eşiyle refah içinde geçecek ömre, sosyal yaşamda mutluluğa, işyerinde terfiye işaret eder

0|1
    0|0
  • Hayırdır inşallah 😱
    Ben günlerce etkisinde kalıyorum öyle kabusların

0|1
    0|0
  • Cok büyük bir yıkıntı yaşardım kalmazdım bende gerçekleşene kadar hayatımı sonlandırırdım :/

0|1
    0|0
  • Ömrünü uzattın derler ama. Ben rüyamda annemi kaybediyordum ve ilk kez babamın ağladığını görmüştüm. Kalktığımda ben de ağlamıştım. Bir süre etkisinden çıkamamıstım.

0|1
    0|0
  • Gecen rüyamda astım krizi geçiriyordum. Annemle babam içerde sevisiyordu. Sevgilim mutfakta ceviz yiyordu, Kardesim de yanimda sigara içiyordu. Spreye ulaşamıyordum. Hiç anlaşamadığı bir adam şişenin dibinde kalan suyu uzattı bana, oldum mu, olmedim. Nefes nefese uyandım, uç fis çektim içime spreyden. Ne bileyim, ruyaalar gerçek olsaydı mahvolmustuk.

0|0
    0|0
  • Ruhsal olarak ölü olurdum galiba. Bu tür rüyaları ben de gördüm, inanılmaz bir duygu, sanki buz gibi oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Başına gelmeden ne yapıp ne yapmayacağını bilemezsin

0|1
    0|0
  • Allah muhafaza. Üstesinden gelebilir miyim bilmiyorum, çünkü ailem benim her şeyim.

0|0
    0|0
  • Babam 17 sene önce depremde erkek kardeşini kaybetti belki inanmicaksiniz ama her gün onun lafını eder her anında rahmetliyle şöyle yapardık böyle ederdik diye söyler. Öyle bir anlatisi var ki birde hiç tanımadığınız halde seversiniz adam gibi adammis dersiniz amcama. o günden beri bir kere bile içten gülüşünü görmedim. Dolayısıyla bunu bizlerede yansıtıyor. Allah kimsenin başına vermesin demekten başka bir şey gelmiyor elimizden. ama bunlarla yasamayida öğrenmek gerek.

0|0
    0|0
  • amcamı kaybettiğimizden sonra hala yarımız üstünden 20 yıldan fazla geçti ama hala gülümsemelerimiz yarım bir araya gelemiyoruz aile fertleriyle sen birde çekirdek ailenden bahsediyorsun heralde yıkılırdım o rüyaya gelince ailene sıkı sarıl bence daha daha sıkı nezaman kızsan onlara o rüya düşsün aklına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Rüyada birinin ölmesi onun ömrünün uzadığı anlamına gelir ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...