Bana neden Türk değilsin diyorlar?

Atalarım Kafkasyalı olduğu için bana sen Türk değilsin diyorlar. Halbuki ben de Türk'üm.

1|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• onların demesıyle şeceren degişmiyor. takılmayın ıkı uc aklı evvelin lafına.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne bilsin cahiller

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Çok sinir olurum öylelerine. Bir çok Türk ülkesi varken Türk olmak için Türkiye de doğmak şart değil. Azeri Türklerine de sadece Azeri diyerek farklı bir milletmiş gibi vasıflandırmaya başlanıyor. Biz her yerdeyiz ve bu benim çok hoşuma gidiyor :D
    Demeden geçmeyim Ne mutlu Türk'üm diyene!

0|1
    0|0
  • Sana onu diyenler bosyere turkuz diye kabarmasinlar türklük bu degil

0|1
    0|0
  • Sağ ayak parmaklarından soldan ikincisi baş parmağa göre ve diğer bütün parmaklarına göre bir tik daha uzunsa Türksündür. Değilse yinede Türk olabilme ihtimalin var, örnek vermek gerekirse belli bir süre Türkiyede yaşadığın zaman veya Kafkasya'dan gelme olabilir ataların ama onlarında Kafkas Türk'ü olmadıkları ne mağlum?
    Nasıl heryerde olmayı başarıyoruz ya 😅 Çok ilginç.

0|0
    0|0
    • evet. ikinci ayak parmağım diğer dördünden daha uzun.

• Biz heryerdeyiz 😀
      Türk veya Yunan olma ihtimali yüksek. Yani bu genlerle alakalı bir faktör. Doğduğun yer veya konuştuğun dil ile değil.

• hmmm

• Hocam sana Türk değilsin diyenleri yolla bir bakıyım sen

0|1
    0|0
  • türk kanı diye bir kan yok türklük zihniyetten ibarettir çoğu insan bunu anlayamaz.

0|1
    0|0
  • Çok sinir olurum öylelerine.

0|1
    0|0
  • Tamam kardeş sen de Türksün

0|0
    0|0
  • Kimseye kafana takma, tarihte ne yazıyorsa o doğrudur. Macarlar ve Yakutlar bile Türk.

0|0
    0|0
  • Türksün dostum😀 aksini söyleyenler cahil solcular 😈

0|0
    0|0
  • Türk hisseden herkes türktür. Mesela ben hissetmiyorum

0|0
    0|0
  • Disliyolar seni bea

0|0
    0|0
  • annem babam turk ben rus o nasıl o zaman :D :D :D

0|0
    0|0
  • önyargılı salaklar onlar boşver ona bile önyargı yapıyolar işte

0|0
    0|0
  • Boşver sen onlari mutluysan sorun yokkkk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendini Türk kabul ediyosan Türk'sün kardeşim 👍

0|1
    0|0
  • Hangi etnik kimliğe mensup olduğunun önemi yok. Önemli olan vatanını, milletini sevmen ve kendini bu ülkeye ait hissetmen. Ayrıca Atatürk ne mutlu Türk olana dememiş, ne mutlu Türküm diyene demiş. Buradaki ayrımı anlamak çok önemli.

0|1
    0|0
  • ne hissediyorsan o sundur. Türksün işte sana öyle diyenler halt etmişler, bana yolları onları

0|1
    0|0
  • Türksun sende kanka boş konuşuyorlar

0|1
    0|0
  • Ne mutlu Türküm diyene

0|1
    0|0
  • sende türksün takam o şerefsizleri kafana. hem olmasan bile kendini türk hisseden bizdendir

0|1
    0|0
  • Nihayet Türklük/Kürtlük vb gibi kavmiyetcilik kokan nutuklarin birleştirici değil AYRIŞTIRICI olduğunu ispat eden bir soru daha...
    Müslüman isen mesele kapanmistir genç.
    İster Arap ol ister Türk istersen de Çerkez...

Artık... Türkü'm Diyene masalıni daha bir net okursun bundan sonra genç...

0|0
    0|0
  • Cahiller der genelde kırımdan, tataristandan Göçen Türklerin az bir miktarda olsa yerleştigi yerdir kafkaslar

0|0
    0|0
  • Ne diye kafkasyadan geldik diyorsunki benim de baba tarafi kafkas göçmeni hiç kimseye deme geregi duymadim. Ayrica biri bana turk degilsin dese, onun ne dedigine degil, kendimi nasil hissettigime bakarim.

0|0
    0|0
  • Türksün, ben Türküm diyorsan
    Sende Türksün

0|0
    0|0
  • Kendini türk hisseden herkes türkdür

0|1
    0|0
Yükleniyor...