Siz ne düşünüyorsunuz?

Alakasız muhabbetlerde bile bazı zihniyetler sitede Atatürke yönelik kaba yorumlarda bulunuyorlar çok sıkıldım bundan! ölen bir insana bu kadar saygısızlık fazla, yazıklar olsun... İsim vermek yasak sanırım bu yüzden vermicem tecavüz olaylarındanda canım atamı sorumlu tuttu hadsizsin biri dediki "Profil resmindeki adam yüzünden hepsi" şu saygısızlığa" bakarmısınız? Ya ne yaptı size o iyilikten başka nasıl bir vicdandır anlamıyorum. Bu soruyu sormamın nedeni çok üzüldüm gerçekten bunu yazan bir canlının böyle rahat rahat elini kolunu sallaya sallaya gönlü ferah gezmesi çok üzücü .

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar hep kuyruk acısından.
    Dikkate almamak en iyisi istedikleri kadar uğraşsınlar çabaları nafile , böylelerinin dedikleri doğru olsa gökten kemik yağar. Kafka'nın dediğini aynen iletelim onlara ; beyinlerimiz çarpışsın isterdim bayım, ama anlaşılan siz silahsızsınız.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• doğru diyosun

1|0
    0|0
  • Tek derdimiz bu olsun hallederiz neler var neler

1|0
    0|0
  • Cahille cahil olma

1|0
    0|0
  • Tabii kemalin tecavüz ile alakası ne

1|0
    0|0
    • Dalgamı geçiyosn anlayamadım samimi olduğunu umuyorum !

• Haklısın teşekkürler

• Sabahtan beri aynı şeyi söylüyorum

• Saygı ve hassasiyet gösterilmeli, önemli devrimler gerçekleştirmiş bir önder türkiyemiz açısından.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Uff ben de ne dedi sandım. Abartiyorsunuz Atatürkçüler. Alışın Atatürkçüler.

Millet Allaha peygambere sövüyor Atatürkçüler.

0|0
    0|0
    • Yaaa dimi alışalım ! Mantıklı ol biraz lütfen

• Birincisi noktalama işaretlerini kullanmanı tavsiye ediyorum sana. Zira ne dediğini anlamakta zorluk çekiyor insan.

İkincisi özgürlüğün poku çıktı ama o da size çıktı. Bak nelere tahammül edemiyorsunuz. Bunlar aşırı fikir özgürlüğü.. Sen istediğini konuş lakin karşı taraf konuşunca hapislerde cürüsün. Bu millet şiir okuması yüzünden hapis yiyenleri unutmadı.

Üçüncüsü Atan da özgürlük ve demokrasi ile o inkılapları yapmadı. Öyle deneseydi asla başaramazdı, biraz da kandırdı tabisi. Zeki adamdı vesselam

Dördüncüsü hep size hep size, hani bize?

Beşincisi iyi geceler sana.

• Evet harfleri biraz kaçırdım uğraşasım gelmedi ama anlaşılmayacak kadarda kötü yazdığımı düşünmüyorum noktalarda gayet yerinde ayrıca sen kendin çalıp kendin oynuyorsun şu an bilip bilmeden konuşuyorsun sonuncusu iyi geceler

• Ya manyak mısın? Sfgafaga
    Şimdi anlatsam anlayacak mısın? Birde masum masum naptığını soruyon dgahgsha

0|0
    0|0
Yükleniyor...