Diyelimki seçimlerde iki parti var. Bunlardan birine oy atmaya mecbursunuz. Akp mi Chp ye mi oy atarsiniz?

Hangisiiiiiiiiiikjjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikjiiii

• AK PARTİ
    48% (13)25% (7)36% (20)Oy Ver
  • CHP
    52% (14)75% (21)64% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Her 10 kasimda anitkabirde Atatürkümü ziyaret ederim. Ben Koyu Ak Partiliyim. Trol degilim inaninki. Turanci biriyim. Suanki son 7 yillik chp kürtçü ve alevici partisidir. Chp fetocularla is birligi yapmistir secimlerde. Chp uludereye roboski katliami diyen partidir ;) secimlerde Atamizin Tuncelisine dersim diyen partidir.

1|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Turanı düşman bilmiş chp ye oy atacağıma, Turan ordusunun temellerini atan Ak pariye oy vermeyi tercih ederim.

0|2
    0|0
    • Sözün bittigi yerdeyiz. ;)

• @umutonat İsmet inönü evet yenilgiyi kabul etmişti. Ama Kazım Kababekir paşama asla laf ettirmem. Kendisi çok değerli bir komutan olup, Atatürkten önce doğuya giderek milli mücadelede ilk adımı atmış ve ermenilerin soyunu kurutmuştur. Ayrıca, iran ve Azerbaycanda da ermenilerin Türkler karşı katliamını durduran bir paşadır. Kazım Karabekir pasaş asla yenilgiyi kabullenmemiştir yani! Paşamı karalamaktan başka yaptığın yok. Normalde paşamı ermeniler, pkkalı kürtler ve chpliler sevmez. Senden de şüphe ettim. Bir milliyetçi asla Kazım Karabekir paşa hakkında böyle konuşmaz ve konuşturmazlarda..

• @umutonat aynen kesin chplisin bunu anladım. İslama ve yiğit paşamıza karşı hakaretlerin chpli olduğunun kanıtıdır.

Kızlar Ne Diyor 9

• MHP'nin olmadığı oy pusulasında diğerlerinin bir önemi yok bence. Oy kullanmam :DDD

0|1
    0|0
  • sonuçlar hep chp çıkıyor bu tür anketlerde ama nedense hep akp iktidar.. ben chp diyorum.

1|2
    0|0
  • 1000 tane parti de olsa 🇦🇰🇵

0|2
    0|0
  • AK PARTİ.. Diyorum.

0|0
    0|0
  • Sonuçları merak ediyorum ben chp verirdim

0|2
    0|0
  • oy kullanmam. ama mecbursa chp

0|1
    0|0
  • chp'ye

0|2
    0|0
  • Tabikide Chp

0|0
    0|0
  • Chp.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben ikisinin arasında bir fark görmüyorum.
    Sadece birisi karpuz, diğeri nar...
    Yani birisinin dışı yeşil içi kırmızı,
    Diğerinin de içi de dışı da kırmızı...

Ve hepsi de aynı tiyatronun oyuncuları...
    Kırmızıli giyinen seyirciye dönüp yeşili düşman gösterip alkışlatiyor,
    Yeşil giyen kırmızıli alkışlatiyor...

Ve alkış için yukarı kalkan ellerin sahiplerinin cepleri usulca boşaltiliyor, "cambaza bak cambaza"
    denilerek. ...

0|0
    0|0
  • Chp diyorum.

0|1
    0|0
  • gebertseler akp ye oy vermem.

1|0
    0|0
  • İkisinede basmak varken neden birine basayim

0|0
    0|0
  • aslında hepsi kötü chp dinsiz atatürkçüyüm diye geçinen akpyi kimse sevmiyo nerdeyse ama ülkeyi yönetecek başka adam yok diye mecbur onlara atıyoruz mhp zaten kendi partisini yönetemiyo ülkeyi nasıl yöneticek hdp oçlarına hiç gelmiyorum bile

0|0
    0|0
  • seçtiğin en iyi görüşe sı**yım ülkeyi becerdiniz , ama az kaldı eski CHP geliyor... gün gelir devran döner

0|0
    0|0
  • Chp tek parti dinemi haric ne zamn ilk parti olmuski.

0|0
    0|0
  • Gider yeni parti kurarım adı da vatan olur..!

0|0
    0|0
Yükleniyor...