Tek yaşamak zormudur?

Arkadaşlar 18 yaşındayım. Ailemle aram çok iyi. Bana bir motorsiklet aldılar felan kafama göre takılıyorum ama sürekli onlardan geçinmekten bıktım. İşe girip yanlız başıma yaşamayı düşünüyorum? 1300 tl maaş ile yaşayamazmıyım sizce Yemekleri felan annemlerin evden alırım galiba.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence sana rahat batıyor, otur oturduğun yerde..

0|1
    0|0
    • Annemlerden geçinmek zoruma gidiyor artık

• Ailem benden para almaz 5 kişiyiz dördüde çalışıyor birtek ben geziyorum bana para veriyorlar ben çalışırsam kendime.

• Alsınlar ya da almasınlar, eğer yük olmak istemiyorsan -ki ailen böyle düşünmüyordur- çalışır kendi paranı kazanır mis gibi harcarsın.

Erkekler Ne Diyor 2

• Aman gözünü seveyim dikkatli ol kullanırken. . Sen dikkatli kullanırsın da en çok ta karşıyı kontrol et.. kimin kardeşi. .

Nerde oturuyorsun hangi şehir bilmiyorum. . Bizim burda tokiler var 400 kira 250 yakıt aylık 200 benzin vs oda çok gezersen elektrik su 200 de yiyecek içecek geri kalan okuyorsan okul masrafı giyecek sinema Cafe vs de saymıyorum sen hesapla

0|1
    0|0
    • Okumuyorum Tek tutkum motorsikletle gezmek çok yakın bir arkadaşım var yanıma onu alırım öyle 1-2 saat gezeriz. genelde havadan sudan bile saatlerce muabbet edecek bir tipim. Evde oturup şarkı dinlesem bile hiç sıkıntı olmaz benim için. 1300 Tl maaş alsam. 300 Kiraya gitse 400 sigara benzin. 400 Elektrik su internet doğalgaz Kalanlada kız arkadaşımla arada bir sinemaya felan giderim. kıyafet felan alırım ailemdende arada destek alırım nadirde olsa

• Aslına bakarsan burda öyle hesap yapmak çok kolay. . Tecrübe etmen lazım kardeşim benim. . Herkesin yasaması gereken bir şey bu..

• O öyle olmuyor dostum :) aklın varsa ailenle kal evlenene dek, para biriktir okumuyorsan

0|0
    0|0
    • Evlenmeyi düşünmüyorum okumuyorum ama tek yaşayasım var artık.

Yükleniyor...