Acil yardım apartmana kedi girdi? :( ?

Arkadaşlar merhabalar apartmana kedi girmiş çıkaramadım apartmandan miyavlayıp duruyor dış kapıya gelip geceleri bağrıyor beni görünce bodrum katına kaçıyor orayada girilmiyor napıcamı şaşırdım 3 gündür hayvan burdaymış yeni öğreniyorum kimsenin umrumda değil az önce montumu giyip dış kapıyı açık bıraktım karanlıkta bekledim 1 saat bekledim napıcamı şaşırdım üzülüyorum yemek verdim ama ölür o hayvan o arada çıkaramıyorum çok korkuyor sesten insandan itfaiye mi aramam gerek napsam bilemedim :(

Güncellemeler:
kedi kurtuldu teşekkürler.

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

• Pisi pisi pisi diye çağır, bodrumun çıkışına kuru ya da konserve yaş mama falan koy.
    Onun kokusuna gelir. :)
    Gelmezse, itfaiyeyi arayıp konuş.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay kıyamam sen onun girdiği en yakın yere yemek koy illaki çıkar o korkma o kendini sağlama alır itfaiye gerektircek bir durum göremedim burda ama kesinlikle bir süt ve birazcık yicek bişeyler koy hayvansever arkadaşları görmek beni çok mutlu ediyor gerçekten inşallah bişey olmaz kediciğe ☺️

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kacar o yaklasamazsin daha kotu olur kapiyi acik birak o cikar zaten kokudan bile anliyo onlar uzaklas ordan bosuna beklersin kapisi anahtari yok mu oranin ya oyle cikarcan ya da apartman kapikapisi acik kalcak baska yapcak bisey yok

1|0
    0|0
  • Kapiya paspas falan koy kapanmasını engelle gündüz olunca bakarsın hala bodrumda mı diye

1|0
    0|0
    • hirsiz girer gece diye korkuyorum ya gündüz kapıyı bütün gün açık bırakmayı planlıyorum

• eve al

0|0
    0|0
  • Vur onu

0|0
    0|0
    • çok mu komik şu yazdığın slakça yoruma bak acıyorum sana senin yaşaman bile gereksiz.

• Dimi çok gereksiz insanım la 😌

• İtfaiye yi ara gelip cikarsinlar.

0|0
    0|0
  • Kov sende

0|0
    0|0
  • köpek sal :D

0|0
    0|0
  • Sabah itfaiyeyi ara

0|0
    0|0
  • bodrum katına süt koy aclıktan ölmesin binanın kapılarınıda açık bırak çıkıp gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• itfaiye yardımcı olmuyor malesef. Bizim de kedimiz daha önce çatı katına kaçmıştı. İtfaiye çağırdık. Hareket halindeki kediye bakmıyoruz, ya ısırırsa, ya tırmalarsa dediler. Anca ağaçta ya da bir yerde sıkışırsa çıkarıyorlarmış. El kadar hayvandan korkuyorlar. Yardım etsen ne olur değil mi? İşte.

Bodrumun anahtarını iste apartman yöneticisinden. Bir şekilde kendin çıkarmaya çalış. Bodrumun çıkışına süt, mama falan koy.

0|1
    0|0
    • Bu yorumdan sonra itfaiyelerin kedi kurtarma resimlerinin düzmece olduğunu düşünmeye başladım :(

• @ezgisellik benim için de çok büyük hayal kırıklığı olmuştu :(

• ara gelirler

0|0
    0|0
  • ölurse apartman kokar igrenc

0|0
    0|0
  • Ay canım bir şey olmaz inşallah kediciğe senin gibi hayvansever kişileri görünce çok mutlu oluyorum gerçekten ☺️☺️ Kediciğe biraz yemek koy o çıkar zaten 😘

0|0
    0|0
  • Bizim apartmanda 8 kedi vardi yavrulariyla beraber. Yemek sut veriyoduk susuyolardi. Buyuk ihtimal o kedide sizin apartmanda dogurcak. Ciksada yine girer.

0|0
    0|0
  • kapıyı aralık bırak yere de bodrumdan kapiya kadar aralikli aralikli et ya da kokulu bişey koy mama da olabilir. kokuyu aldikça yerdekileri yeyip dışari çıkacaktir.

0|0
    0|0
  • kucağına alabilirsen al çıkar diyeceğim de şimdi bir şey yapabilir kediler de sinirlenince hiç tatlı olmuyorlar :D

0|0
    0|0
  • kıyamam yaa evine alıp baksana ona :( yazık kuzucuğuma ya da alıp barınağa felan bıraksan dicem de barınaklar da ölüm yuvası çok dayanamaz :(

0|0
    0|0
  • kedi sahibiyim. kedinin büyüklüğü ile bilgi vermemişiniz. yavruysa annesini arıyordur. apartmanın kapısını açık bırakın. ama mutlaka ona en yakın yere su ve yemek bırakın. kimse yokken gelip yiyecektir. karanlıkta siz onu göremezsiniz ama o sizi görür. annesini ya da yavrusunu kaybetmiş onu arıyordur. bir ay kadar yemek su koyarsanız sevap olur. hayvanda 1 ay sonra kendine gelir dışarı çıkar.

0|0
    0|0
  • Ay kıyamam ya yazık hayvana valla yemeği bırak oradan ayrıl bence.

0|0
    0|0
  • Besleyin nolcak

0|0
    0|0
  • yemek ver hayvan sadece aççççççççç

0|0
    0|0
    • sen bodrumun onune koy o cıkar yer bı derdı var belkıde bodrumda yavrusu olmustur su ver bodrum onune koy

• Çıkarma dursun işte, kime ne zararı var ki? Dışarıda üşür hayvancağız..

0|0
    0|0
    • ya çıkmak istiyor bas bas bağrıyor hayvan kapının önünde korkak oldugu için birşey yapamıyorum

• Yaaa canim benim sut koy falan belki gelip icer

0|0
    0|0
Yükleniyor...