Sınavlar yüzünden bunalıma girdim yardım edebilecek varmi?

Evet universte sinavlarina girecegim ve cok az sure kaldi gercekten napcam bilmiyorum. Calisiyorum surekli konularin cogunu bitirdim ama basima agrilar girer oldu artik stresten napabilirim? :(((

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Çalışıp elinden geleni yapmışsın bundan sonrasını allaha bırak. Klişe gelicek belki ama gercekten nasipte ne varsa onu yaşıyosun. Rahat ol ben elimden geleni yaptım de. En kötü ihtimal istediğin yer olmadı mı? Ortalamanı yüksek tutup istediğin bölüme geçiş yapabiliyosun üniversitede. Ben bunu öğrendiğim zaman lan ben boşuna o kadar kasmısım dedim. İşletmeden hukuga gecen arkadasım var sen düşün artık.

0|0
    0|0
    • O dedigin nasil oluyor anlatabilirmisim bu konularda cahilim ben

• Birinci sene ortalamanı yüksek tutuyosun. Girdiğin puan türüne uygun bölüme geçiş yapmak için basvuruyosun. Basvuranlar arasında ortalaması en yüksek olanlar kabul ediliyo

• Guzelmis ya

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlu olacagin seyleri yap

0|0
    0|0
    • İnsanin kalbi beynine soz geciremiyor bazen

• Programli calismak yani duzenli hergun ders yapip soru cozmek

• O dedigini yapiyorum zaten hergun sabah aksam calisir oldum durmadan ama beyin almiyo bir zman sonra dalginliklar basliyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bence abartma. biraz ara ver ve kendine biraz zaman ayir.

0|0
    0|0
    • Ya bos bekleyince asiri derecede bunalim basiyo kendimi kotu hissediyorum her an calisma ihtiyaci duyuyorum basima agrilar giriyor ve migrenimde var gercekten cok kotu

Erkekler Ne Diyor 3

• 60 sorudan en az 50 net yapardım sınav zor kolay farketmez ama sınavda heyecan stresten dolayı 27 net yaptım ve yarın iş benı bekler :D

0|0
    0|0
  • Smoke weed everyday

0|0
    0|0
  • Sterese gerek yok az sosyal aktivite

0|0
    0|0
    • Sosyal aktivite var ama o sirada bile calismadigim icin vaska seylerle ugrastgm icin bunalim basiyo stres yapiyorm

Yükleniyor...