Ermeni-Kürt hayranı zaza görmekten bıktım. Oysa ki zazaları ben vatansever olarak bilirdim. Yanlışmı biliyorum?

Soru açık ortada. Zazaları bilen cevaplasın. Bizde görelim dostmusunuz yoksa düşmanmı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben TURKUM
    Ama Yusuf Halaçoğlu zazaların %95 Turk asıllıdır demişti

0|1
    0|0
    • Ne bileyim hain zazaları görmekten bıktım.

• Eig için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• 1. si vatansever bir Kürt olarak yeter be Kürtlere hain diye diye hain yaptınız
    2. si Cambridge üniversitesinin yaptıgı bilimsel araştırmalara göre Zazalarla Kürtler aynı genetiğe sahip ve zaten zazaların yarısından fazlası kendisini Kürt olarak kabul eder
    3. sü Kürtleri nüfusu yönden etkisini kırmak için yıllardır uygulanan politika bu zaten Zazalar Kürt değildir yok bilmem şu millettendir yok şudur diye.
    4. Zazalar Kürtcenin zazaki lehcesini konusmaktadır yani Kürtlerdir
    5. si Zazalara laf etmeyin !!!
    bir siz vatan seversiniz dimi bir siz bayrağımızı seviyorsunuz ulan pkk yi yönetenlerin en üst konumunda bir sürü Türk var kandirilmis alt kadrosu Kürt ama yinede siz vatansever biz vatan haini oluyoruz yazık çok yazık.

0|0
    0|0
    • Türkmü var? Alayı ermeni ve kürt bu kadarda yalan söylemeyin. Tüm kürtler haindir demedim ama % 70 siniz hain. Hdpye verilen oylar bunun kanıtı. Ancak 1.4 milyon kürt sağ partilere oy veriyor. 6 milyon kürt ise sol partilere.

• Türkmenelr topraklarını koruyor sizin gibi devletine isyan etmiyor. Osmanlıdamı size katliam yaptı? Tabiki yapmadı ama isyanlarınız baya fazla. Kendinizi aklamayın hep Avrupanın kışkırtmasına geler ülkenize ihanet ettiniz. Bu yalanların bana sökmez. Beyni yıkanmış kürtlerden birisin.

• Bu arada o kürtleri devlet değil, chp isyanınız sonucu öldürdü. Ama ne hikmetse pkka ile chp kardeş olmuşlar. Belliki, devlet yüzünden kurulmamış. Alayınız, süper güç olmamıza engel olmak için varsınız. Hepinizden nefret ediyorum sevidiğim kürtler olabilir ama isitsnalar kaideyi bozmaz.

• Tanıdığım tüm zazalar türk düşmanı.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ermeni, Kürt ve Zaza diye bir şey yok. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Türktür. Bizimkilerin çoğu da Ruslara hayranlık duyuyor. Ama bu o ırkı benimsedikleri anlamına gelmez.

0|1
    0|0
    • Ne alaka Turkiye de yasayan herkes neden turk olsun. İnsanların kendi ırkları var.

• Yav zazalar kim ırk mı bunlar ne cins bunlar

0|0
    0|0
    • Fars asıllı diye biliyorum. Genellikle, Erzurumda ve Elazığda yaşarlar.

Yükleniyor...