En yakın arkadaşlarımın en yakın arkadaşı değilim?

Bu sene lisede iki kızla samimi oldum. Baya hani kendimi onlara adadım içimi döktüm çok değer verdim. Gözümde yerleri çok başka. Ama bir süredir şunu fark ettim ikisinin gözünde ben birbirleri kadar değerli değilim. İkisinin fotoğrafı yokmuş dediklerine göre ama ikisininde şu an wp ppsi beraber çekindikleri fotoğraflar birbirlerinde olan ikisine özel kolyeleri var yok işte dostluk mamasıymış benim görmediğimi sandılar birbirilerine verirken. Kıskançlığıda geçtim hani zoruma gidiyor. İkisinden birine sarılmak istesem bir şey mi oldu der surat asarak zorla sarılır. Ama ikisi birbirilerine sürekli sarılıp öperler. Peşlerinden hep ben koşarım. Bana eşit değilsiniz desem bu sefer ben haksız oluyorum. Kendimi hiç bu kadar ilgisiz arkadaşsız
hissetmedim.Üzülüyorum evet. Hatta ağlıyorum böyle değer görmediğim için verdiğim gibi. Ne yapabilirim bilmiyorum. Lütfen yardım edin lütfen.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba ya bende lise sondayım ygs hazırlık öğrencisiyim ve inan aynı durumu ben yaşadım bence hayatında yeni insanlar bul ha ben başaramadım çok tahlisiz bir olay oldu 3 ay önce abimi kaybettim şehit oldu cizre de ve bana sözü vardı beraber olucaz diye tam 3 aydır inan yanımda beni teselli edicek 1 arkadaşım bile olmadı o yüzden lütfen ufak olayları takma seni umursamıyorsa inan dünyada senin gibi düşünen binlercesi var ha bende aynıyım dediğim gibi benim sana tavsiyem bu kadar :) okuduğun için teşekkürler :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim düşüncelerin için. Başın sağolsun.

• Eminim çok zordur diyecek birseyim yok maalesef ama hayat işte herkesin imtihanı farklı. Mesela iyi ki bir annen var omzunda aglıyabildigin , bu çok güzel birşey şükretmek için.

En İyi Kız Görüşü

• Bak bazen insanları gözümüzde çok büyütürüz. En yakınım falan driz ama aynı ilgiyi gormedigimizde üzülürüz. Benimde en yakın dostum şehir dışında çok az zamanlar görebiliyorum allahım eksik etmesin basımdan onun haricinde dostum diyeceğim insan yok. bir KC tane arkadaş var okuldan o kadar ve allahtan bu sene lise son kurtuluyorum. Yapacağın sey yalnız olmayı , kalmayı öğren , yeni hobiler edin , evde mutlu olmayı dene ben öyle yapiyorum

0|0
    0|0
    • Zoruma giden şey gerçekten dost bulduğumu sanmam. Canımı yakan şey bunu yapamıyorum ben ilgi görmeden duramayan bir insanım hani ve cidden bir çıkmazda gibiyim

• Anlıyorum fakat arkadassiz kalmak cokda kötü birşey değil ben okulda tek oturan sürekli kulaklıkla duran bir insanım. İlgi görmek çok farklı bir sey bu biraz egoyla alakalı.

Erkekler Ne Diyor 1

• etme eşşanan muhabbet küstürürsün, silme cam kırıgıyla gotunu kestirirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar acizmisin kuzum. kendine yeni arkadaslar edin

0|0
    0|0
  • Sessizmisin biraz

0|0
    0|0
  • O cok kotu oluyi

0|0
    0|0