Gençlik nereye gidiyor? Nereye gidiyoruz?

Öncelikle herkese merhaba.
Son bir buçuk saattir KS'da tüm konularda sorulan sorulara, dertlere, isyanlara baktım da farkında mısınız ketum, vurdumduymaz, şımarık berkecanlar, pelinsular yetişiyor.Ülkemiz almış başını gidiyor, tecavüzler, bombalar,ölenler, ve ardında yaşadığına bin pişman anneler. Milyonlarca anne. Sen Pelinsu tek derdin ''borkocon üç gondor yozmoyor yoğğ'' mı? Evet herkesın kıyameti kendıne kopar, evet herkesin ateşi kendini yakar ama lütfen artık bencil olmayın. Vatan millet sevgisi her belirli gunde ınstagramda twitter da anmakla olmuyor.. İşte benim stilim Kısmetse olur vs bunlar bize hiç bir şey getirmeyecek, lütfen okuyun tarıhınızı bilin o zaman nasıl bu günlere gelmiş bu memleket görürsünüz ve belki biraz olsun bu vatan bize emanet edildi der ona göre davranabilirsiniz. Lütfen lütfen unutmayın ki gençlik bu olanlara bir şey yapamazsa, kimse bir şey yapamaz.

1|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibi düşünenler olduğunu bildiğim için bu sitede duruyorum zaten tebrik ederim altına imza atıyorum yazdıklarının

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, keşke bilsem ki okuyup geçilmeyecek yazdıklarım o zaman çok mutlu olurdum ama geçilecek çünkü nesilin derdi çok başka..

• Varsın okusun geçilsin belki bir kişi bilinçlenir belki bir kişi ben napiyorum der bu bile kardır o yüzden şahsım adına sana teşekkür ederim

• Umarım dediğin gibi olur, ben teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Bu dediklerini sabahtan beri düşünüyorum. Kendi kendimle konuşuyorum. Artık bunlar normal geliyor herkese. 8 ayda 300'den fazla şehit verdik. Kimsenin umurunda değil. Çok üzülüyorum. Artık bunlar bize normalleştirildi. /= ve en acısı da bu

1|0
    0|0
    • Normalleştirdi yazısını okumak sızlattı beni ama ne yazık ki tam da böyle oldu

Erkekler Ne Diyor 7

• Waow senin gibi insanlar da var bu yüzden hayat tan umidimizii kesmiyoz

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • gençlik yerinde sayıyor bencee

1|0
    0|0
  • Gençliğin yarısı olanı biteni haklı çıkarmak ister..

1|0
    0|0
  • Senin gibiler kaldı mı ya. Tebrik ederim

1|0
    0|0
  • ayakta alkışlıyorum

1|0
    0|0
  • Bende bakıyorumda ulan ne geniş millet kimisi der bu fışkırttığım foto nasıl kimisi der gögüslerimle sevgilimi nası coşturabilrm başkası der sert seviyorum üstelik bunları diyen kız erkeklerin ki zaten malum ilginç cidden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gençliğin gerçekleri görmeye ihtiyacı var.
    Gençliğin at gözlüğü ile yürümemeye ihtiyacı var.

1|0
    0|0
  • www.facebook.com/.../
    izle bu adamın videosunu
    neyın ne oldugunu neyın nereye gıttıgını anlarsın

1|0
    0|0
  • Bir davanın gençliği varsa o dava geleceği şekillendirir demiş Bülent Yıldırım. Tam olarak bu 👏🏼👍🏻

1|0
    0|0
  • Dünya cehennemin ta kendisi. Türkiye de dibi.

1|0
    0|0
  • Soysuz gençler yetişiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...