Bir tecavüz daha can aldı?

Kayseri’de lise öğrencisi bir kadın intihar etti. Ancak intihar nedeni ilçe kaymakamına kadar gizlenmeye çalışıldı. Kimsenin söylemek istemediğiyse matematik hocasının ona tecavüz etmiş olmasıydı. “Kimse duymasın”, “okulun adı kirlenmesin” diye olayın üstünü kapatmaya çalıştılar.
Cansel Buse Kınalı lise öğrencisiydi. Ve 17 Şubat Çarşamba günü cesedini buldu ailesi, polis babasının silahıyla “intihar etmişti”! Cansel aslında okulunda tecavüzcüsünü görmeye dayanamayarak intihar etmişti. Aslında hemen her gün duymaya, yaşamaya alıştırılmaya çalışıldığımız kadın katliamlarının bir parçasıydı Cansel’in intiharı…

İntihar haberi duyulunca 'öğretmen' Bayram Özcan da okuldan kaçtı.

“Ben kendimi öldürücem, kaldıramıyorum”
Cansel’in arkadaşı yaptığı bir paylaşımda yaşananları şu şekilde anlattı: “Kayseri’de henüz 18 yaşındaki arkadaşım Cansel Buse Kınalı’ya matematik öğretmenimiz Bayram Özcan’ın tecavüz etmesi ve okul yönetiminin Cansel’in şikayetlerinin üzerinde durmaması üzerine Cansel 4 gün önce Çarşamba gecesi polis babasının silahıyla kafasına sıkarak intihar etti.
İntiharından 2 gün önce kucağıma bayılıp ‘Ben kendimi öldürücem, kaldıramıyorum.’ diyerek ağlamasını bende kaldıramıyorum. Bu zamana kadar saklamış olması, bu vicdan kaldırmayan olayı yeni öğrenmemizi hiç birimiz kaldıramıyoruz. Okul yönetimimiz işin üzerini kapatmaya çalışıyor. Sizlerden tek ricam duyurabildiğiniz kadar duyurmanız, destek çıkmanız.”

Evet bizim mükemmel devletimiz acaba ne zaman bu tecavüz taciz olaylarının önüne geçicek? Daha kaç kadın ölcek merak ediyorum? Daha kaç kişinin annesi babası ablası kardeşi geleceğin anneleri tecavüze uğrasın birde üstüne ölsün hiçmi vidan yok? Her şeyi yapan şu devlet için idam kanunu getirmek bu kadar mı zor? Daha kaç kadın ölsün?Bir tecavüz daha can aldı?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bütün okul müdürlerini komple değiştirip hep kendi adamlarını müdür yaptılar. Sonuç ortada. Buna mahal veren, göz yuman ve sonrada üzerini örtmeye çalışanların Allah belasını versin. Oraya kendi adamlarını yerleştirenlerinde...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yazık oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu akpye oy veren ahmaklara soracaksın akp iktirada geldikten sonra kadına şiddet %1600 arttı çünkü daha da ataerkil bir toplum olduk.

0|0
    0|0
  • Tek çözüm #İDAM

0|0
    0|0
  • Başkanlıkta başkanlık diye tutturcağına tecavüze çözüm bulsaydı ya şerefsiz.

0|0
    0|0
  • Olay biraz karışık. Kıza gerçekten çok üzüldüm. O saf ve temiz duygularla seviyordu belki hocasını seviyorsa da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O öğretmenin de bunu görmezden gelen okul yönetiminin da Allah belasını versin.

0|0
    0|0
  • 17 yaşında ve lise öğrencisi ise nasıl "kadın" oluyor?

0|0
    0|0
  • Allah tecavuzculeri kahretsin.

0|0
    0|0
  • Bir yazı ancak bu kadar güzel yazılabilirdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...