Özgüven, Yalnızlık ve Cesaret?

hiç kimseyle konuşasım gelmiyor evden dışarı çok nadir çıkıyorum uzun zamandır sevgilim yok açıkcası hayatımda hiç bir kıza cesaret edip teklif etmedim ve özgüvenim hiç yok bildiğin hiçç yokk yani sizce yalnızlığa alışmışmıyım ben...

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüvensiz birine benzemiyorsun. Yalnızlık zor bir zanaattir ve umarım bu zanaatn ustası olacak birisi değilsindir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sende özgüven eksikliği nasıl var, anlamam. Sana asildigimi düşünme ama gerçekten tip olarak gayet iyisin. Kimseyle konuşmak istemeyisin eminim ki bu özgüven eksikliğinden dolayi kaynaklanıyor. Seni tanimiyorum ama geçmişte olumsuz bir şey yasadiysan kafanda onları sil at. Seni bu hayatta ne mutlu ediyorsa onu yap. Kimseye hesap vermek zorunda da değilsin. Sende reddedilme korkusu ve asagilanma kompleksi var. 'Acaba bu kıza teklif etsem, beni reddeder mi? Hakkımda yanlış mı düşünür? Ben nasıl bir insanım? ' gibi düşüncelere maruz kalıyorsun. Bunları neden diyorum, çünkü bende de aynısı var. Kendime özgüvenim 0. Ama bir şeyler yaparak kendimi mutlu etmeye, br şekilde özgüven sahibi olmaya çalışıyorum. Sende dene. Eğer kafanda olan gereksiz ve olumsuz düşünceleri silip atıp buna bir son vermezsen değil yalnizliga alışmaya, buna mahkum olarak kalacaksın. Kır şu kabuğunu, bir silkelen ve kendine gel. 😉

0|0
    0|0
  • Sağlıklı fikir ergiliğindeki kişiler sosyalleşir. Profesyonel destek alabilirsiniz bence ciddi bir konu.

0|0
    0|0
  • alışmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • Yalnızlsın doğru ama bundan hoşnut değilsin,

0|0
    0|0
  • Hepsi bende var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• :) en iyisi yanlışların az gereksiz insanlar hayatından uzak :) kafan rahat olur

0|0
    0|0
  • yok daha zamanı var zamanı geldiğinde bir kralma noktan olacaktır bende öyle olduu

0|0
    0|0
  • Öncelikle cesaret edip kullanıcı kimliği gizlemeyip sormadığın için tebrik ederim. Hocam cesaret edememek diye bir şey yoktur. Sadece 1 saniye gözünü karartıp yapacaksın.

0|0
    0|0
  • Ben çoktan alıştım ilk zamanlar çok koyuyor sonraları alışırsın

0|0
    0|0
  • hem yakışıklı hemde karizmatik görünüyorsun. kendine yazık ediyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...