Bir çocuk nasıl bunları kaldırabilir?

11 yaşında bir kız olan , boyu 162 , kilosu 52 olan. düşünceleri bile olgunca olan , okulda dalga konusu olan , kendine zarar veren , sürekli ağlayan , ailesi hiçbir şekilde anlamayan , okumaya hevesi olmayan , kapanmak isteyen , ergenliğe 9 yaşında girmiş , düşünceleri çok farklı olan, bir psikoloğa gitmeye ihtiyacı olan , aşırı sinir ve asabi olan bir kız , oyun oynama hevesi olmayan , yaşıtlarından hem fiziksel hem düşünsel olarak olgun bir kız hakkında ne düşünürsünüz? ve böyle bir kızın nasıl yardım alması gerekir ailesi dışında?

Güncellemeler:
arkadaşlar anlattığım şahıs ben değilim. yardım alması gereken başka bir kişi var.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kuzenimin kızı benzer durumdaydı. Bunların yanında, doğumundan beri ciddi bir hastalığı var.

Annesi, babası, anneannesi (teyzem) ve diğer akrabalar sayesinde yaşadığı sıkıntılardan kurtuldu ve hem zihnen hem bedenen sağlıklı bir genç kız olarak büyüyor. Hepimiz çok seviyoruz, hepimiz ilgileniyoruz.

- Dışarıdan yardım hiçbir zaman yeterli olmaz. Ailenin desteği şart. Sevgi, saygı, ilgi, anlayış gerekiyor.

Üzüldüm çocuğa, inşallah altından kalkabilir bu durumların.

1|0
    0|0
  • 11 yaşında bir kız soru sorabiliyor 😁

0|0
    0|0
    • anlattığım şahıs ben değilin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...