Neden mutsuzuz bir bakarmısınız?

etrafımda gördügüm insanlar ben de dahil cok mutsuz görünüyorlar bizi mutsuz eden ne veya kim varsa bırakıp başka bir hayat kursak mutlu olamazmıyız sizce? ya da size göre mutlulugun anahtarı nedir cidden neden mutlu olamıyoruz herkesin bir sebebi vardır elbet anlatmak dahi yardımcı olabilir size bende hayatımda dogru düzgün mutlu oldum denemez 3 sene önce sadece 1 haftalıgına mutlu oldum ve bu üc senedede yasadıgım en kötü olayları yasadım nerdeyse tükendim artık.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mutsusuz çünkü ben de dahil olmak üzere elimizdekilerle mutlu olmayı beceremiyoruz kardeşim hep bir daha fazlasını istiyoruz nankördür insanoğlu yetinmeyi bilmez elindekilerleaç gözlülük beraberliğinde mutsuzluğu getirir...

0|0
    0|0
    • Haklisin ama sanki mutlulul harammis gibi istesek de olamiyoruz eldekilerin kiymetini bilmek gerekir tabi ama mesela ben bir tatile gitmistim bir kac gunlugune hayatimin en guzel gunleriyfi diyebilirim her seyden uzaklasmak bunn gibi seceneklerin daha fazla olmasi gerekir aslinda ufak bir seydi ama cok mutlu etmisti beni

• Kendini rahatlatmaya kafanı dinlemeye ihtiyacın var hayattan bıkmış gibisin sanki ama herkeste var bu bıkkınlık son zamanlarda.

• Aynen oyle tesekkurler

• Beklentiler çok yüksek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...