Komşu gürültusuyle nasıl başa çıkılır?

var mı boyle ınsanlar çevrenızde? neler yapıyorsunuz? uçuncu tasınan komşu ve gayet gürültülü, kafayı yemek üzereyim..

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• valla giderim kaısını çalarım sölerim bakdım susmuyor acarım ses sistemini inat degilmi sonunda pes eder :)

1|0
    0|0
    • dostum bır hafta oldu aılemle yasıyorum maleasef.. annem tolerans goster dıyor bır hafta oldu tasınalı dıye, ama ıkı gundur agrı kesıcı alıyorum kafayı yıcem sonunda. her komsu gurultucu dıye mıllet suc bızde zannedıyormus mılletın lafının derdınde.

• eh ıste bıraz daha ıyı

En İyi Kız Görüşü

• var bide okuldan 3.30da çıkıyorum eve geliyorum tüm gün çocukların çenesini çektiğim gibi onların çenesini çekiyorum şuanlık ses seda yok olmazda inşallah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gürültü yaparak etkiye tepki misali 😉

1|0
    0|0
  • Bizim üst delinin teki. Abuk subuk sesler çıkartıyor

1|0
    0|0
    • bızım ust katta da hiperaktif ııkı tane welet var

• Çıkıp biraz sessiz olur musunuz hastayım ya da evde hasta var gibisinden nazikçe durumu izah edebilirsiniz. Belki o zaman gürültüler sona erer

• ben bu yuzden evi degistiriyorum en ust kata cikacagim sadece suc komsudad egil ama insaat sektorununde ayibi bu doseme altina konulacak bir mazleme buyuk olcude ise yarar ama paradan kaciyorlar sanirimsanirim ya da tecrubesizler

0|0
    0|0
    • sorma ya sesde cok gıdıyor.. en ust kattan eve cıkcan en rahatı. bırde nasıbımız yok bunlar 3. kıracı ucu de boyle gurultucuydu

• ben kac defa uyardim yazili sozlu anlamiyorlar o yuzden en ust kata cikiyorum 5000 lira kacti ama olsun deger

Kızlar Ne Diyor 3

• Oklavayla tavana felan vur o napiyosa sende aynisi yap baktin susmadi kapisini çal buda beyin yani jajakqjeowkkfrk

1|0
    0|0
  • Allah onların belasını versin istediğin kadar uyar et anlamaz hodukler.

1|0
    0|0
    • Amin. sorma ya agrı eksıcı almaktan zehirlencektım nerdeyse bıkac gun once :@ hak hukuk yokkı adam gıbı

• Müziğin sesini yükselt

1|0
    0|0
Yükleniyor...