Siz ne yapmak istediğinizi biliyor musunuz?

Soru başlığı tuhaf gelebilir ama merak ettim doğrusu, gün içinde bir çok soruyla karşılaşıyoruz sitede. İşte şunu yaptı ne anlama gelir, göz kırptı bilmem ne dedi sizce ne yapmaya çalışıyor gibi gibi sorular var. İnsanların neyi neden yaptığını bilemezken bunu neden takıntı haline getirirler anlamış değilim. Asıl soru siz ne yapmak istiyorsunuz, siz hangi davranışınızla ne yansıtmak istiyorsunuz? Kendinizi doğru ifade edbiliyor musunuz, yoksa siz de başkalarının aklında birer soru işareti mi oluyorsunuz?

0|1
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Olmak istediğim gibi içimden geldiği gibi davranıyorum. Kendimi doğru ifade edemiyor olabilirim ama kendimi ifade etmeye çalışıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne yapsam ne etsem ben...
    koptum gittim ben üzülme sen...

Valla nebiliyim karanlıklar içinde yürüyorum gelecekten bir haber gidiyoruz bir şekilde

1|0
    0|0
    • Rica etsem bir eig ateşler misin

• Keşke insan gibi soyleseydin sanki bisey dedik hemen bir sinirlenmeler uzdun beni 😢😢😢😖😖😖🙁🙁

• Eig vermen önemli değil normal soyleseydin daha iyiydi

• Hiç bilmiyorum

1|0
    0|0
  • vay be ne guzsl

1|0
    0|0
  • Biliyorum beybisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • seni mod olarak kabul ediyorum ve şunu soruyorum neden trafik kazamı anlattığım ve bilançosu ağır olan yaptırımı mı sorduğum soru kalktı yahu

0|0
    0|0
    • Konu hakkında bilgim yok üzgünüm, diğer görevli arkadaşlardan birisi kaldırmış olabilir. Nedeni size site tarafından bildirilmiştir itirazınızı @kizlarsoruyor'a iletebilirsiniz.

• Bu soru bu siteye ağır gelir gidiyorum ben :))

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sanırım hayır..
    Özellikle bu sitede fark ettim de kendimi iyi ifade edemiyormuşum yoksa beni ısrarla anlamamalarının nedeni ne olabilir ki?
    Bundan sonra ifade etmeye bile çalışmayacağım. Yoruluyorum :/

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Keşke bilsem, keşke bilsek. Çoğumuz neyi neden yaptğımızı bilmediğimiz için bu haldeyiz zaten. Kafamıza sıçayım.

1|0
    0|0
  • Ve bence butun sorunlarda burdan kaynaklanıyor. Biz kendimizi ifade edemiyoruz. buraya yazmak yerine dogru kelimelerle beynimizi meşgul eden şahıslarla konuşmaktir çözüm. Yoksa ben nerden bilecegim senin sevdiğin kisi seni seviyor mu?

1|0
    0|0
  • Güzel bakış açısı izninle yiğidi öldürüp hakkını veriyorum

1|0
    0|0
  • Evet😊

0|0
    0|0
  • pek sayilmaz

0|0
    0|0
  • Bilmiyom