Neden üzerimde sinir var? Neden her şey beni sinir ediyor? Neden insanlar sürekli benle uğraşıyor?

Son zamandır çok sinirliyim eskiden böyle değildim. Hayatıma giren tüm sevgililerim egolu idi. Sürekli şunu şöyle yap bunu böyle yap diyorlardı. Beni hiç anlayamadılar. Hep kendilerinin dediği olsun istediler. Ve sürekli laf sokma çabasına girdiler. Egolarını tatmin etmeye çalıştılar. Psikolojimi bozdular 1 yılım gitti ygs için.Önerileriniz nedir? Artık tek istediğim şey huzur.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• geçmişinde içine birikmişligin var, bazı şeyler seni negatif etkilemiş, ama artık hayatında bir başlangıç seçmen gerek daha sağlıklı kararlar verebilmen için gerekli bu, ilerdeyen zamanlarda o mutluluğu huzuru yakalayacağından şüphen olmasın sadece doğru tercihler yapmayı dene, o zaman huzuruda bulacaksın... teşekkürler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana öyle geliyor beybisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • O durum bende de var ama ne yapacağımı bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Sevgili yapma senin icin onemli olan hayatin bence egolu insan gt insandir sevgili olmadan once tanismiyomusun sen bunlarla?

0|0
    0|0
  • seni kimse anlamamış

0|0
    0|0
  • Senden bir nedenden ötürü gck alyorlardr

0|0
    0|0
  • Daha bu yasta o kadar sevgili degistirirsen tabi bozulur piskolocin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Acaba yanlış erkeklerle beraber olmuş olabilirmisin olabilir bence seni mutsuz ve huzursuz eden insanlari hayatindan cikarman gerekli ve biraz daha pozitif olmaya calis bence :))

0|0
    0|0
  • Bende çok sinirleniyorum herşeye herkese

0|0
    0|0
Yükleniyor...