Kızlar aşırı uzun erkeklere durduk yere bakar mı?

Merhaba arkadaşlar. Boyum 1.94, kampüste, avm veya yolda falan hiç tanımadığım kızların bana baktığını görüyorum. Bunun sebebi aşırı uzun olmam mı yoksa çekici bulduklarından mı? Birazda içime kapanık biriyimdir hiç bakanlara yaklaşamadım. Bu tanımadığım kızlara yaklaşsam terslenir miyim acaba? Teşekkürler..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• boyun güzel bir de yakışıklıysan seni beğenmişlerdir yaklaşım şekli önemli

0|0
    0|0
    • teşekkürler yorumunuz için

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka Türkiye'de boy ortalamn kat ve kat yüksek bu nedenle bakabilirler 2.'si bunun boy bu kadarsa mal ne kadardır kim bilir 3.'sü gerçekten etkilenip bakan olabilir. Onu bunu boşver de kanka o boyu nasıl yaptın, onu söyle sen bize.

0|0
    0|0
    • ilkokul-lisede basketbol oynayıp aşırı yüzmemden olsa gerek. babamda 1.88, uzun boy genine sporu ekledim diyeyim :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya tabi yaklaşma şekline bağlı buraıs gerçek hayat filmlerdekş gibi naber güzelim diye yaklaşsan tabi hoş olmaz ama ortam olur da konuşursan öyle güzel olur boyunun uzun olmasından dolayı tabiki dikkat çekiyorsun mesela benim 1.90 sevgilim var ve kızlar dönip bakıyor oha şu uzunluğa bak dercesine sinir oluyorum ama allah yaratmış ne diyelim

0|0
    0|0
  • Süpersin ya

0|0
    0|0
    • niye böyle dediniz anlamasamda teşekkür ederim :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...