Kadın kadına bunu yapar mı?

Kadın kadına bunu yapıyorsa karşı cinsten ne bekleyebiliriz ki, tecavüze uğrayan binlerce çocuk, hayvan ve obje de mi açık giyiniyordu? Kapalı bir kadına hiç tecavüz etmediler mi taciz etmediler mi? Bir kadın açıksa, istediği gibi giyiniyorsa bu ona tecavüzü meşru mu kılar? Bizler seks objesi değiliz, meta değiliz, hayır hayır demektir ve hiçbir şey bir tecavüzü meşru kılamaz, bu insanlığa yapılacak en büyük suçtur. istediğimizi giyeriz size ne? tecavüz edemezsiniz!

Kadin kadına bunu yapar mi?

2|0
31|25

En İyi Erkek Görüşü

• O şaşkın karıya söylenecek söz şu.. Ulan canım sen yaratn olsan , adın Rahman ve rahim olan bir kudret olsan iki cins yaratıp birine sen istediğini yap kadınlar sizin en aşağılık köleniz dermisin? Nerde kaldı rahman ve rahim olman? İşte bumlar 92 mezhep,152 tarikat ve sayısız cemaat sakallı şeytanlarının ucubeleştirdiği din yüzünden. Saygısız, vicdansız, ahlaksız erkek yetiştirip kadını baskılarsan o hayvansal erkek her boku yer.. Angut karı.. İnşallah senide bir köşede hallederler.

6|5
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fatma Nur Çelik kapalıydı, ama evine internet bağlama bahanesiyle gelen güzel insan yüzünden elleri bağlanarak boğularak öldürüldü. O kızda mı kuyruk salladı?
    Açık kapalı farketmiyor bu ülkede 17 aylık bebeğe bile tecavüz ettiler ya. Azıcık vicdan kırıntısı bile yok bunlarda. Allah bunları ıslah eylesin.

6|3
    0|0
    • **Aslında argo kelime kullanmıştım. Orda otomatik düzeltmiş sanırım. Yanlış anlaşılma olmasın da😕

• Güzel insan diyimce bir an duraksadim ama acikladigin iyi oldu☺

Erkekler Ne Diyor 24

• Açıklar kapalilara , kapalilar açıklara saldıracak duruma geldiyse bu ülkede.. asimilasyon ve toplumun kutuplarını birbirine düşürme çalışmaları başarıya ulaşmıştır.. eskiden sağ sol vardı.. sonra sünni alevi başladı , yetmedi kürt türk le devam etti , açık kapalı ile sona yaklaştı.. şimdi de müslüman gayrimüslim olayları var ufak ufak.. ülkede herkes birbirinden nefret eder hale geldi.. Kızlar da her erkeği manyak sanır hale geldi derken , böyle bir rezalet kaçınılmaz.. O kızın yerinde bu kız da olabilirdi ama kafacigi anca , yıkanmış ve kendinden farkliya nefrete çalışıyor.. yazık

0|0
    0|0
  • tecavüze karşıyım ama sırf ibret olsun diye buna edilir :( ironisi bile kötü ama o kadar sinir etti beni

1|0
    0|0
  • istediğiniz her şeyi giyin ama lütfen çıplak çıkmayın dışarı, yani ben boxerla cıksam dışarı rahatsız olmaz mısınız ya?

1|0
    0|0
  • Damacanayla tatmin ediyorlar kendilerini damacananındamı başını bağlayalım :D

1|0
    0|0
  • ırıspı bu ırıspı. Sonuna kadar katılıyorum, hadım şart

1|0
    0|0
  • Yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Bu kapalı insanların hepsi kötü insanlar yalnız ''kapalı'' diyorum türbanlı demiyorum bu kapalı insanlar dini kullanarak her türlü şeyi yaparlar ki şöyle bişey de eklemek isterim yakışıklı birisiyim ve ister istemez etkilenebiliyorlar ama hiç bir kız bu kapalılar kadar cinsel ilişki için istekli değildi kısacası bunların Allah cezasını versin

1|0
    0|0
  • Doğru söylemiş, tecavüze uğrayan kızın suçu değil tabi ki sadece, bu genel zihniyet suçu, yani kadınlar dışarıda açık saçık giyinip erkekleri tahrik ediyorlar, sonra masum kızlar o kızların suçunu çekiyor. Kadınlar bir an önce teşhirci olmaktan vazgeçmeliler yalan mı tv açıyoruz göt meme nereye gitsen göt meme bu nedir ya?

1|0
    0|0
  • Giyiminde bir adabı olur kıçı açık insana tecavüz ederler buda bir gerçek

0|1
    0|0
  • dikkat edin yakında kadın da kadına tecavüz eder bu gidişle :D

1|1
    0|0
  • Basina gelmeyen bilemez boyle dangalak dangalak konusanlara sinirleniyorum😡konu kapali acik giyinmek degil vay aptal vay

0|0
    0|0
  • ruhta kancıklık olduktan sonra bunlar erkeği bile kadın olarak görürler.. insan şerefsiz olmaya görsün..

0|0
    0|0
  • aklı yok fikri var malın

0|0
    0|0
  • Ak partili kafası seziyorum bu kızda :D

0|0
    0|0
  • yapmaz bu pislikmiş

0|0
    0|0
  • hafsacığım çok haklı

0|0
    0|0
  • Haklı ama bir o kadar da haksız

0|0
    0|0
  • Hafsa senin mk 😱

0|0
    0|0
  • oo ampul kafalar işte ne bekliyosun

0|0
    0|0
  • Valla haskız diyemicem Doğruluk payı var

0|0
    0|0
  • Paylaştığın fotodaki bayanın yazdıkları çok doğru bence

0|0
    0|0
  • Yok ya o beyinsize soylenecek bir soz yok malesef o var ya nefes almasin hic hatta olsun...

0|0
    0|0
  • bu yobaz ve yanar döner kullarından, adını kullanarak dindar geçinen bu dinsizlerden bizi koru Yarabbim. Katledilmiş bir genç kızın arkasından konuşabilecek kadar karakteri yok olmuş insanlar dinimizin adını da lekeliyor

0|0
    0|0
  • ne güzel ya bana bir şey olmaz ben kapalıyım çünkü açıklara istediklerini yapsınlar. insanda biraz empati yeteneği olur bu başına gelmeden anlamayan cinslerden belli ki. tek suçlu değil falan da hikaye bu yazıya göre sapığın hiç suçu yok bütün suç kızın. ben de insanım kadınlardan cinsel anlamda etkileniyorum ama bir kere gözüm takıldı diye dur bir tecavüz edeyim açıkta giyinmiş hazır demiyorum. kadınlar bile meşru göstermek için bahane üstüne bahane uydurmaya devam ettikçe işimiz çok zor.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• bunu soyleyen kişi neden resmını oraya koyuyor? o da caız degıl!

2|1
    0|0
  • Bunların insan olmasi bile beni tiksindiriyor ya nasıl bir mantık bu. Nasıl bir cahillik, şeriat in olmadığı ülkelerde herkese tecavüz hak olsun o zaman nasıl bir salak bu kadın demeye dilim varmiyor yaratık. Insanlar tan çıkmış. Sanki turbanlilara tecavüz edilmiyor. Bunların doğurur yetistirecegi erkek çocuklardan allah bizim çocuklarımızı korusun.

1|0
    0|0
  • Hay... Açık saçık kız demiş ya, ulan üniversite sınavına hazırlanan liseli bir genç kızdan bahsediyoruz, öteki de bir öğretmen. Aradaki yaş farkına baksak zaten adamın pedofili olduğu net ortada. Hadi bunları da geçtim, ulan öğretmen ya öğretmen. Geleceğini aydınlatması gerekirken, hayatını kararttı kızın. Ya gerekirse çıplak gelsin okula, öğretmensen o kıza çocuğun gibi bakacaksın. Ya tecavüze uğrayan kızlar neden hep açık diyor bir de, ulan ördeği falan da geçtim adamlar damacanaya tecavüz ediyor! Damacana kapansın mı ne yapsın o zaman. Abi ülkede bir tane bilgili, mantıklı insan kalmadı ya, bir de cennete gideceğini düşünüyor canım.

1|0
    0|0
  • Ya ben de tesetturluyum bildiginiz ferace giyiyorum fotograftaki kiz gibi renkli sal bile takmiyorum ama bakan bakiyo laf atan atiyo onume bakiyorum kafami kaldirmiyorum tamam tesettur bu noktada cok onemli ama tesettur sadece kendini korumak icin bir yol. Bu kizin yaptigina Şu an serefsizlik denir. Hic bir insan boyle biseyi haketmez. Hicbir genc kiz bunu haketmez. Ben artik kaldiramiyorum boyle sacma insanlari ya. Bunlarin mezhebi ne genis gercekten yazik. Allah korusun yarin obur gun kendi kizinin basina gelse ve birisi aynen boyle yazsa ne yapar acaba? Boyle insanlar tesetturden bahsetmesin.. Lutfen bahsetmesin.

0|0
    0|0
  • Sorsan baksan onun bunun altından kalkmaz böyle tipler hey allahım valla artık sinir oluyorum böylelerini okudukça.

0|0
    0|0
  • Mide bulandirici bir bakış açısı. Insanlik degil bu ah evet pardon insan dedim, yanlış oldu.

0|0
    0|0
  • bu ülkenin bir kaç sene sonra vay haline

0|0
    0|0
  • Ben böyle bir şeyi yazan bir insanın aklından şüphe etmem. Olmayan bir şeyden şüphe edilemez çünkü. Yahu bu nasıl bir zihniyettir. Tayt veya şort giydim diye altımda 'Buyrun tecavüz edin' yazısı mı beliriyor? Hafsa Rana Bilgiç gibi düşünenler olduğu sürece her gün tecavüz haberleri almaya devam ederiz. Destek veriyorlar resmen.

0|0
    0|0
  • bence hersey beyinde bitiyo sahilde bikinili kzlara bakmadanda gecen adamlar var yolda tesettüre bürnmş kza bakan erkekte var dedğm gibi herkes herkek doğabilir ama adamlk mesele tabi bu arada açklğı bahane eden kişi ayakkabı, damacana ve kedi köpek vs. Bunlarda mı açk giyinyodu !!! Çok üzülyorm ya hem cinsimn byle düşünmesine. ss.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede kadin olmak o kadar zor ki hem bu zihniyet yüzünden hemde bu zihniyeti normalmis gibi bize kabul ettirmeye calisanlar yüzünden. Burdan doğruluk payi var diyen arkadaslara sesleniyorum dogruluk payi olsa dahi siz insaliginiz namina bunu alkislayamazsiniz. Yarin obur gun sizinde kiziniz olacak. Cok afedersiniz ama sokaklarda kimse çıplak gezmiyor. Isterseniz kadinlar işede gitmesin dolmuslarda bile son yolcu olarak kalamiyorsak sokaklarda yuruyemiyorsak tum kadin kiz nufusunu toplayin yakin o zaman. Bir lise ogrencisi ne kadar acik giyebilir okullarda ne zamandir striptiz yapiliyorda bizim haberimiz olmadi? Ayrica kadini çarşafada soksaniz zifniyet degismedikce bunlar degismeyecek isterseniz açıp bakip çarşaftaki kadina ama zihniyet yüzünden yapilan tecavuzlere...

0|0
    0|0
  • bir kadına en büyük darbeyi yine bir kadın atar.

1|0
    0|0
  • Ya bırak allah aşkına üstünü örtüp beyni cinsellikten başka bir işe yaramayan zavallı insanlar başta kim varsa ona göre dönüyolar yeni kapananların çoğu moda diye kapanıyor böyle kapalılık olmaz olsun altına dar pantolonu çek sonra kapalıyım de sonra gel o erkekte suç yok de özgür bir ülkede yaşıyoruz tamam belli ahlaki değerlerimiz var ama insan istediğini giyer kimsede laf edemez yarın bigün allah başına vermez inşallah

0|0
    0|0
  • O kapalı kız var ya konuşan orda dilerim onun da başına gelir.
    O kapalı kesime de oluyordu da onlar susuyordur

0|0
    0|0
  • Böyle mallar yüzünden kapalılardan tiksinir oldum

0|0
    0|0
  • İki üç defa dönüp bakmaktan bahsetmiş. Tecavüzle bunu aynı kefeye koyan bir beyincik

0|0
    0|0
  • zihniyete bak.. tecavüzden bahsediyoruz akşam akşam ağzımı bozucam şimdi.. biri bu boneyi çok sıktığından beynine oksijen gitmeyen kıza tecavüzün ne olduğunu sadece açık giyinen değil evli bir bayanın bile eşinin tecavüzüne uğrayabildiğini anlatsın

0|0
    0|0
  • Karaktersiz kiz. Allah belasini versin böylelerinin

0|0
    0|0
  • Umarım bunu yazan arkadaşın başına böyle olaylar gelmez çok yazık

0|0
    0|0
  • Artık şu iğrenç kadın paylaşılmasın yaa

0|0
    0|0
  • İci boş kafa

0|0
    0|0
  • Yazık olsun

0|0
    0|0
  • Allah bunun da belasını versin acıyorum sadece !

0|0
    0|0
  • Cahille munakasaya girmenin anlami yok.

0|0
    0|0
  • Mal iste

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklisin olay bizim ne giydigimiz ne giymedigimiz degil onlarin abazaligi mekkede herkes carsafli ama bircok kadin kacirma ve tecavuz yasaniyormus serefsizler golgeden tahrik oluyor

0|0
    0|0
  • Yaziklar olsun sanki kapalilara hic tecavuz edilmedi!

0|0
    0|0
  • Çünkü bu kadın diğer kadınlar gibi kıyafetinde özgür değil. Kadınların asıl kıskançlık sebebi birinin özgür kendisinin kısıtlanmış olması. madem onlar kadar özgür değilim oh olsun onlara der.

0|0
    0|0
  • Allah başına vermesin o zamman anlaşılır

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin herkese ne diyelim. Açık ya da kapalı vicdan sahibi olmak önemli

0|0
    0|0
  • Kız haklı

0|0
    0|0
    • Hakli mi? Hangi konusa hakli ya?

Yükleniyor...